ШанельКуКу• Изменено 14 сентября 2024
Покупатель отказался от посылки, я очень расстроена
Обычно забирали, расстроена что обувь дорогая, переживаю теперь что могла повредиться и как я их теперь буду продавать за эти деньги. Как вы справляетесь при отказах?
Швидка Настя• 14 сентября 2024
Чесно, задовбали. Пишу заміри речі, завжди стараюсь допомогти з підбором розміру, а воно читає що річ більшомірить, замовляє великий розмір, і потім пише що виявилось велике. Або по замірах людина L-XL ти їй пишеш що буде мале те пальто М, а вона усерівно замовляє тою сраною олх доставкою з оплатою на відділенні, ну бо ж можна задурно замовити просто подивитись, а те що мені пакуй, ходи відправляй той баул то це її не хвилює. Раніше як була безкоштовна доставка укрпоштою то не було такого дурдома, а відколи зробили олх доставку з оплатою на відділенні то кожне замовлення то відмова.
Колгоспниця• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Отключите оплату в отделении.Меньше бомжи будут баловаться
Кинг-Конгша• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Отключите оплату в отделении.
Тоже много было отказ именно с этой оплатой, сейчас только с оплатой включила отправку.
Швидка Настя• 14 сентября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Я вчора вже відключила. Люди просто так собі розважаються, замовляють і відмовляються.
Помогалочка• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Скоти. От чесно, інших слів не маю на таких довбо...бів.
А ось і я• 14 сентября 2024
Божечки, скільки ображуль. Ну то й сидіть без продажів, як кощеї на своїх тапках, якщо таке ставлення до тих небагатьох, хто готовий купувати з рук. З нормальними магазинами мати справу в рази безпечніше й приємніше
Майданщица• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Винайміть в оренду приміщення,оплатіть комунальні, ходіть на роботу з 9 до 18. Думаєте легше, ніж 2 рази на пошту відправити і забрати?
Про те, що присилають китай з описом оригінал - це взагалі окрема тема. Ну хіба ж не зрозуміло що таке ніхто не забере? Чи думають, люди геть тупі.
Я і продаю і купую на олх. Бувають всякі випадки. Відмовлялася 3 рази. Коли духі приїхали не оригінал. Коли ´нові´ кросівки приїхали поношені мінімум рік і з брудом навіть на підошві. І ще таку ´нову´ куртку отримала. Там навіть працівник нп був в шоці. Таке враження, що її зняли з бомжа на вулиці і в коробку поклали. Її навіть в руки було стрьомно брати.
Якщо мої не забирають, не комплексую. Обідно було тільки, коли не забрали садженці квітів. Тепер рослини тільки по повній передоплаті.
100%• 14 сентября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Отключите оплату в отделении.
добрый день! можете поподробнее- что это за оплата? (касается ли олх)
Упругая попка• 14 сентября 2024
Никак, бывает( мне возвратили планшет со снятой дорогой защитной плёнкой, пришлось покупать новую и клеить.
Швидка Настя• 14 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
А до чого ви це пишете? Де з моїх слів ви зрозуміли що я ніде не працюю, лише на пошту інколи ходжу? У нас з чоловіком інтернет магазин європейських товарів та офлайн магазин, а одяг це особисто моя дільність. І перед тим як чогось вчити то бажано хоч щось дізнатись про людину.
Майданщица• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Яка у вас освіта? Менеджмент? Ви точно любите продавати?
Швидка Настя• 14 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
Ви точно продавець рослин? Бо щось забагато питань не по темі.
Майданщица• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Ви ж попросили дізнатися більше про вас )
Швидка Настя• 14 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
Я вас нічого не просила) То була порада на майбутнє. Адекватні виховані люди не пишуть незнайомій людині що їй варто робити в житті.
Майданщица• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Я нею скористалась. А ви якась нервова. Коли відпочивали останній раз?
Швидка Настя• 14 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
Ви надаєте емоційне забарвлення моєму тексту) Питання краще задайте собі.
Майданщица• 14 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Це ж не я рука-ліцо ліплю всюди, озлоблена справжня кідстафовка. Хай щастить, але таким токсікам, як ви це важко
Бараболька• 14 сентября 2024
Нехай це буде найбільша прикрість у вашому житті! Неприємно, але ось так. Обов´язково знайдеться ваш покупець. Тут ругають олх-доставку, а я її дуже люблю. Тому що неодноразово під виглядом нового приходить вживане, заміри продавці роблять як попало чи зовсім не роблять. А ця послуга дозволяє роздивитися річ, якщо не підійшла- нічого не втрачаючи відправити продавцю.
Кинг-Конгша• 14 сентября 2024
Ответ для100%
Олх доставка