Забобонний фрукт• 14 сентября в 19:21
Советую у кого нет гигиенического душа
Купила по совету проктолога, думала будет валяться. Так нет, использую постоянно, очень удобно и комфортно, туалетную бумагу использую только чтобы промокнуть водичку. Ощущение чистоты и комфорта, очень удобно. особенно кому в больницу, так и дома пользоваться можно
Пригощаю кашею• 14 сентября в 21:09
Автор, так я не пойму, а как оно смывает, просто на бутылку давите? Разве от этого достаточно напора? В душе, то ясное дело, хватает... а здесь? Не пойму
Чупа-чупс• 14 сентября в 21:11
Ответ дляКалинові вуста
Бо незрозуміло як нею користуватися за межами дому, коли в туалеті не має мила і сісти на унітаз ти не можеш, бо на новому не зрозуміло хто сидів. І як тоді мити це все, щоб воно не текло по ногам і піхві теж не зрозуміло.
А вдома можна й в туалет сходити, а не льопатися в унітазі
Это ужас, но про позу « навесной потолок» не все знают, многие садятся даже в общественных по типу мака 😱
Калинові вуста• 14 сентября в 21:22
Ответ дляЧупа-чупс
Для мене це жах.
Звісно, люди не розуміють цих незручностей, бо сідають на унітаз скрізь
Калинові вуста• 14 сентября в 21:23
Ответ дляЧупа-чупс
А людині яка здорова як корова і вихідні нах не потрібні 👀
Вас несе
Калинові вуста• 14 сентября в 21:24
Ответ дляМальовнича даль
Знаете почему новорожденные дети, когда хотят спать, просто плачут? Почему они не ложаться спать? потому что они не осознают этого не понимают, их родители укачивают их, приучают к режиму сна. Делают такой себе ритуал. Это не значит, что мы рождены не здоровыми. Людям нормально иметь режим, нормально порожнятся в определенное время, нормально гулять перед сном, нормально иметь ритуал. Нас к этому приучают с рождения, а вы мне сейчас пытаетесь доказать обратное сравнивая опорожнение с зевками. Это не так работает.
В мене троє, не качала нікого.
Ритуал був лише один, читання на ніч. Але це для зближення, а не для того, щоб спав.
Калинові вуста• 14 сентября в 21:24
Ответ дляЧупа-чупс
Так треба спочатку папером, а потім помити. Як же то все розмазати і що потім робити 😳
А мило? Чи просто водою 😭
Автор скажіть що це не так
А мило? Чи просто водою 😭
Автор скажіть що це не так
А де ви візьмете мило в кабінці кафе?
Калинові вуста• 14 сентября в 21:25
Ответ дляЧупа-чупс
А мило? Чи просто водою 😭
Автор скажіть що це не так
А мило? Чи просто водою 😭
Автор скажіть що це не так
Лише водою :)) і рукою поялозити по гівну
Мальовнича даль• 14 сентября в 21:31
Ответ дляКалинові вуста
В мене троє, не качала нікого.
читали книги с рождения? феноменально. я прямо представляю орущего новорожденного и мать с книгой. ведь он здоров и должен спать сам
Калинові вуста• 14 сентября в 21:34
Ответ дляМальовнича даль
В мене діти не верещали.
Тому так, клала їх біля себе або в своє ліжко і все.
Не колихала жодну, не було такої потреби
НЛОша• 14 сентября в 21:36
Ответ дляПтица Говоруша
Раджу у кого нема гігієнічного душа (с)😁
У вас є? Давно придивляюся, але відгуків реальних поки не читала
НЛОша• 14 сентября в 21:40
Ответ дляЗапароленое одеяло
Че вы прицепились к дате?) Вообще мы отошли от темы, у вас есть какие-то свежие мысли насчет жопных девайсов? Меня все больше захватывает мысль о таком магазине, опыт интернет-продаж у меня богатый, а тут непаханое поле, судя по всему.
І як назвете?
Дупонька? Все для здорової сраки? Сіднички-сестрички?
Запароленое одеяло• 14 сентября в 21:41
Ответ дляНЛОша
І як назвете?
Пока только логотип нарисовался), к вашим вариантам присмотрюсь, спасибо).
Кукарикуууууу• 14 сентября в 21:51
Ответ дляКалинові вуста
А де ви мило візьмете в туалеті на роботі наприклад?
Чи з милом в руці заходити в кабінку?
Ну и этой херней тоже по коридору мимо сотрудников идти такое себе)))))
Кукарикуууууу• 14 сентября в 22:00
Ответ дляЗабобонний фрукт
трусы как раз нужно менять тем кто не подмывается)
А тем кто подмывается не нужно? Типа, если ты подмываешься, то трусы можно менять раз в год первого января и то только потому что сносились?
Та_шо_ж_таке• 14 сентября в 22:02
Ответ дляDasik_
А як ви в душі миєте дупу, в господарчих рукавицях?
Ершиком видимо
Чупа-чупс• 14 сентября в 22:24
Ответ дляКалинові вуста
А де ви візьмете мило в кабінці кафе?
Я в кафе не какаю якщо що, хіба це хтось робить? Люди несіть своє добро додому. Встали з раночку покакали і пішли в кафе, не навпаки!!!
Калинові вуста• 14 сентября в 22:25
Ответ дляЧупа-чупс
Ситуації бувають різні.
В мене не має звички тримати весь день це, щоб донести додому
Забобонний фрукт
• 14 сентября в 22:29
Ответ дляПтица Говоруша
что Это?
первый раз вижу
Чупа-чупс• 14 сентября в 22:30
Ответ дляКалинові вуста
Ситуації бувають різні.
Купіть собі тоді вологий туалетний папір, а не цю лейку. Це в якій позі потрібно в кафе вивернутись щоб полити, вимити і штани тримати і себе. Це якась антисанітарія виходить, бо після таких покаків і помивів вся ваша білизна буде в ваших екскрементах
Люди не розуміють домашнього комфорту і випорожняютьс де не інде, як ви взагалі сідаєте на ті унітази в людних місцях. Попісяти і в наклоні можна, а великі справи як робити?
Калинові вуста• 14 сентября в 22:31
Ответ дляЧупа-чупс
Я не автор теми 😂😂😂😂
В мене якраз і є вологий туалетний папір з собою.
Чупа-чупс• 14 сентября в 22:32
Ответ дляКалинові вуста
Я не автор теми 😂😂😂😂
Ну добре що хоч ви без цих девайсів)))
Птица Говоруша• 14 сентября в 23:09
Ответ дляНЛОша
Є. Класна штука. Єдине, що підключається до однієї води, змішувача там нема. В нас підключена до холодної.
Птица Говоруша• 14 сентября в 23:10
Ответ дляЗабобонний фрукт
что Это?
первый раз вижу
Працює по типу біде.
Забобонний фрукт
• 15 сентября в 21:53
Ответ дляПтица Говоруша
Працює по типу біде.
Підкажіть а де в Україні можна купити?
Птица Говоруша• 15 сентября в 22:13
Ответ дляЗабобонний фрукт
Підкажіть а де в Україні можна купити?
Не знаю. Спробуйте пошук по фото. Я купляла на Алі