Забобонний фрукт• 14 сентября 2024

Советую у кого нет гигиенического душа

Купила по совету проктолога, думала будет валяться. Так нет, использую постоянно, очень удобно и комфортно, туалетную бумагу использую только чтобы промокнуть водичку. Ощущение чистоты и комфорта, очень удобно. особенно кому в больницу, так и дома пользоваться можно
ЗдесяЯ• 16 ноября 2024
Хто не стикався з проблемою геморою можуть ржати в цій темі. Я вже років 10 не користуюся туалетною бумагою після дефикації, тільки прохолодна вода , якщо дома, або вологий папір деінде. Туалетний папір - це зло при цьому захвоюванні. Гігієнічного душа не маю, але в мене сумісий санвузол, тож проблем неиає. А в кого туалет окремо, або дійно, в лікарні, то цей переносний варіант відмінна річ.