та іншим, котрі почули тут на порадниці?Просто цікаво.
Aleksandra0505• 14 сентября 2024
Никому не доверяй
Деньги это главное
Все мужики предатели…
та тут в каждой теме шлака хватает
Деньги это главное
Все мужики предатели…
та тут в каждой теме шлака хватает
Сама дивна для мене порада- водити дитину в садочок для набуття імунітету.Тобто якщо дитина кожний раз хворіє після відвідування садочку, все одно водити і дресерувати її хворобами.Хоча в цей же час дитина може спокійно проводити час вдома, на майданчиках і гуртках здоровою.
Galinka-cranberry• 14 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Я можу помилятися, але скажу, як я розумію. Існують віруси, від яких не створюється імунітет. Тобто, можно захворіти багато разів на теж саме. Але є віруси, після яких дитина набуває імунітету, тобто саме на цей вірус більше не захворіє. Якщо не ходити в садок, то буде меньше хворіти, але потім в школі и далі все рівно буде хворіти, якщо цей вірус незнайомий. І до речі, є дитячі хвороби, якими діти більш легко хворіють , вітрянка наприклад, в дорослому віці переноситься не дуже добре.
Ответ дляGalinka-cranberry
Вже з власного досвіду можу сказати, що діти, які часто і з ускладненнями хворіють в садочку, так само часто і з ускладненнями хворіють в школі тільки з тією різницею, що садочок можна було пропускати і не ходити місяцями, а школу ні.