Впевнена багатьом буде цікаво
Фільми та серіали, котрі варто переглянути кожній українській родині.
Аби знати, аби зрозуміти, аби пам´ятати. Аби переказати своїм дітям, онукам та правнукам.
Щоб ніколи не забути своєї історії.
- Тіні забутих предків (1967)
- Сад Гетсиманський (1993)
- Білий птах з чорною ознакою (1971)
- Тигролови (1994)
- Пропала грамота (1972)
- Вінчання зі смертю (1992)
- Голод 33 (1991)
- Захар Беркут (1971)
- Вавилон ХХ (1979)
- Осіннє вбивство в Мюнхені (1995)
- Залізна сотня (2004)
- Собор на крові (2006)
- І будуть люди (2020)
- Чужа молитва (2017)
- Ціна правди / Mr Jones (2019)
- Колимські дівчата (2021)
- Код нації (2013)
- Поводир (2014)
- Нескорений (2000)
- Вишневі ночі (1992)
- Червоний (2017)
- Чорний ворон (2019)
- Крути 1918 (2019)
- Захар Беркут (2019)
- Століття Якова (2016)
- Черкаси (2019)
- Кіборги (2017)
- Соловей співає (2019)
- Толока (2020)
- Мати апостолів (2020)
- Той хто пройшов крізь вогонь (2011)
- Сага (2021)
- Гіркі жнива (2020)
- Жива (2016)
- Мама (2017)
- Пекельна хоругва (2020)
- Добровольці Божої Чоти (2020)
- Заборонений (2019)
- Додому (2019)
- Страчені світанки (1995)
- Наші Котики (2020)
- Іловайськ (2019)
- Тарас. Повернення (2019)
- Залізна сотня (2004)
- Спадок нації (документальний, 2018)
- Снайпер: Білий ворон (2022)
- Один в полі воїн (2003)
- Іван Сила (2013)
- Чорний козак (2018)
- Доброволець (2020)
- Позивний «Бандерас» (2018)
- Хто ми? Психоаналіз українців (2021)
- Сон (з Іваном Миколайчуком) (1964)
- Дім батька твого (1986) – екранізація «Дикого Янгола» Олексія Коломійця
- Із житія Остапа Вишні (1991),
- Голос трави (1992) /за мотивами творів Валерія Шевчука/
- Фучжоу (1993),
- Гетьманські клейноди (1993),
- Кайдашева сім´я (1993),
- Дорога на Січ (1994),
- Москаль-чарівник (1995),
- Легенда Карпат (історична сага про опришків/, (2018)
- Хайтарма (2013)
- Фелікс. Австрія (2020)
- Будинок «Слово». Роман довжиною в життя
- Чорнобиль
- Чорнобиль. Втрачені стрічки…
- «Довбуш» (2023)
- «Щедрик» (2023)
Серіали для сімейного перегляду:
- Гвардія (2015), Гвардія-2 (2017)
Що я пропустила
Додавайте в коментарях, будь-ласка.
Щоб ніколи не забути своєї історії.
- Тіні забутих предків (1967)
- Сад Гетсиманський (1993)
- Білий птах з чорною ознакою (1971)
- Тигролови (1994)
- Пропала грамота (1972)
- Вінчання зі смертю (1992)
- Голод 33 (1991)
- Захар Беркут (1971)
- Вавилон ХХ (1979)
- Осіннє вбивство в Мюнхені (1995)
- Залізна сотня (2004)
- Собор на крові (2006)
- І будуть люди (2020)
- Чужа молитва (2017)
- Ціна правди / Mr Jones (2019)
- Колимські дівчата (2021)
- Код нації (2013)
- Поводир (2014)
- Нескорений (2000)
- Вишневі ночі (1992)
- Червоний (2017)
- Чорний ворон (2019)
- Крути 1918 (2019)
- Захар Беркут (2019)
- Століття Якова (2016)
- Черкаси (2019)
- Кіборги (2017)
- Соловей співає (2019)
- Толока (2020)
- Мати апостолів (2020)
- Той хто пройшов крізь вогонь (2011)
- Сага (2021)
- Гіркі жнива (2020)
- Жива (2016)
- Мама (2017)
- Пекельна хоругва (2020)
- Добровольці Божої Чоти (2020)
- Заборонений (2019)
- Додому (2019)
- Страчені світанки (1995)
- Наші Котики (2020)
- Іловайськ (2019)
- Тарас. Повернення (2019)
- Залізна сотня (2004)
- Спадок нації (документальний, 2018)
- Снайпер: Білий ворон (2022)
- Один в полі воїн (2003)
- Іван Сила (2013)
- Чорний козак (2018)
- Доброволець (2020)
- Позивний «Бандерас» (2018)
- Хто ми? Психоаналіз українців (2021)
- Сон (з Іваном Миколайчуком) (1964)
- Із житія Остапа Вишні (1991),
- Фучжоу (1993),
- Гетьманські клейноди (1993),
- Кайдашева сім´я (1993),
- Дорога на Січ (1994),
- Москаль-чарівник (1995),
- Хайтарма (2013)
- Фелікс. Австрія (2020)
- Чорнобиль
- Чорнобиль. Втрачені стрічки…
- «Довбуш» (2023)
- «Щедрик» (2023)
Серіали для сімейного перегляду:
- Гвардія (2015), Гвардія-2 (2017)
Що я пропустила
Додавайте в коментарях, будь-ласка.
Яремчук. Незрівнянний світ краси
Я ще не бачила, але по відгукам класний
Мені цікаво, ті зто фейспалми ставить - для чого? Вам не лінь ото заходити і морди кривити?
Раз вы знаток и ценитель отечественного кинематографа, то посоветуйте качественный хороший фильм развлекательного жанра. Просто обычный блокбастер, без глубинной смысловой нагрузки? Фантастику, может ужастики какие? Красивый, качественно снятый без киноляпов, годный боевик?
Ответ дляvlad-svs
А есть ’’достойные украинские фильмы’’ не про войну или борьбу? Комедия, детектив, мелодрама?
Звичайно є, можете пошукати і поділитися своїм списком
Ответ дляPrervana
Ви мене озадачили, мушу подумати)))
Ответ дляvlad-svs
Я у вас спрашиваю, вы же синефил-просветитель.
А я повинна вам відповідати, надавати якісь списки? Я вам щось винна?
СвітланкаОК• 14 сентября 2024
Якщо в цьому списку 2 фільми, які я вважаю максимально тупими та примітивними, то чи варто дивитися все інше? 😂
Ответ дляPrervana
Пропала грамота, Лист до Америки, Така пізня, така тиха осінь
Ответ дляLove_Love_Love_
Хм, так Грамота и Осень - это совок совком, им лет больше чем мне, а мне сорокет. Ну и короткометражка Муратовой, фестивальная
Я все же о более современных фильмах спрашивала. Эпохи независимости. К примеру ужастиков я знаю только два отечественных. Штольня и Синевир. Ну, нет, беда совсем( Фантастику ни одну не видела - ни про роботов, ни антиутопию, ни зомбаков, ни космоса. Мультик - Мавка. Ок. А еще есть что-то?
Ответ дляPrervana
Ну тоді вам: Скажене весілля 🤷♀️
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну тоді вам: Скажене весілля 🤷♀️
Этот да, прикольный, я не смотрела целиком, муж с папой моим смотрел, ржали)
У меня в фаворитах только Леся и Рома (но жаль, что не наша разработка, а купленный формат) и Спіймати Кайдаша. Отличный сериал, смотрела дважды
СвітланкаОК• 14 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Спіймати Кайдаша — ледь не єдине з нашого кінематографу зняте абсолютно без крінжу. Все інше в меншому чи більшому ступені — рукаліцо.
Момент, коли ми стали знімати мікробюджетну примітивщину з тупими сюжетами і жахливою акторською грою я пропустила…
Мабуть це нам після розвалу совка така спадщина дісталась )))
Ответ дляСвітланкаОК
Да, кинематограф это печаль. Если с музыкой еще есть варианты, и есть отличные старты, интересное, классное (с Червоной Руты-95 как попёрли самородки, так и не заканчиваются, тьфу-тьфу), то кино - это боль. И дело даже не в бюджетах. Есть масса мировых примеров, когда низкобюджетка заходит так, что становится культовой. Ту же ’Ведьму из Блер’ взять - потрачено 60 тысяч долларов, это копейки в масштабе кино
Что-то не так, сильно(
СвітланкаОК• 14 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Что-то не так, сильно(
Ну є ж класні актори у нас. Чому як тільки фільм — то обовʼязково ну таке примітивне, як для ідіотів знімають. Пласке, награне, непродумане… Костюми ці жесть, реквізит. Таке якесь все ненатуральне. Сценарії як для дітей до 5 років. Щоб ну максимально все було очевидно… Зла не вистачає, як можна таку х-ню знімати…
СвітланкаОК• 14 сентября 2024
А жанр комедії то взагалі… Коли українці втратили вишукане, тонке, нетривіальне почуття гумору? Все зводиться до побутового, напився, сцик-пердик ой як смішно…
Ответ дляСвітланкаОК
Я не теряю надежды, может все же вылупятся новые таланты?
СвітланкаОК• 14 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Ну от після Спіймати Кайдаша ще жевріє надія. Але Ворожбит не дуже плодовита режисерка. Ще у неї Погані дороги непоганий фільм. Але і в штангує дає, як от наприклад серіал Школа 🤪
арина-ветерок• 15 сентября 2024
Автор, дуже дякую за тему, десь третину з Вашего переліку ще не бачила. Дуже люблю тему доля людини, сім´ї у жорнах історії.
Сага, Століття Якова, І будуть люди, Поводир, ці фільми дуже сподобались