Админко• Изменено 14 сентября 2024

Чому не можна зробити безшумний дриль?

Постійно хтось робить ремонт і весь будинок це чує
Директриссимо• 14 сентября 2024
И шо?

Чупокабра• 14 сентября 2024
делайте, возможно станете очень богатой
автор Админко • 14 сентября 2024
Ответ дляЧупокабра
делайте, возможно станете очень богатой
Я в техніці не розбираюсь)
Звоночек• 14 сентября 2024
Безшумний дриль- це миша) починайте дресуру, щоб робили дірки тільки в обумовлених місцях і какашки за собою прибирали по пакетиках.
автор Админко • 14 сентября 2024
Ответ дляЗвоночек
Тобто це не можливо?
Пилосмок працює• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Тобто це не можливо?
Может быть и возможно, но пока что это недоступно. Может производитель дайсона задумается как упростить этот процесс.
Перша скрипка• 14 сентября 2024
Ну саму роботу дриля можна зробити безшумною, але як він буде бурувати стіну то безшумно не вийде

Чупокабра• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Тобто це не можливо?
Сверло (железяка) трется об бетон, быстро и сильно - это всегда будет громко. Разве что кто-то лазером начнет сжигать бетон... Там будет тихо
Петриківна• 14 сентября 2024
Ответ дляЗвоночек
Падла, з´їла всі серединки моїх силіконових формочок під кекси. Одна біда від цих безшумних дрилей
автор Админко • 14 сентября 2024
Ответ дляЧупокабра
Оо.. Лазерний безшумний дриль - було б добре)
Чупокабра• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
только его цена будет,как квартира, в которой делают ремонт, да и размер в половину квартиры
Болтушка Му• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
начинайте - запатентуете - будете миллиардером
Аnnеt• 14 сентября 2024
дело не в дрели. нужно дома строить из желе - тогда сверлить их можно будет бесшумно.
автор Админко • 14 сентября 2024
Ответ дляБолтушка Му
Я подумаю
автор Админко • 14 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
Заведіть котика
Петриківна• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Заведіть котика
Та є в мене котик. Навіть ловить тих мишок. Але форми були заховані на верхній поличці над витяжкою
автор Админко • 14 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
Дивна миша. Нащо їсти формочки, це ж не сир
ХуАнита• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Тобто це не можливо?
Все можливо для того, хто не вчив у школі фізику
Петриківна• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Вот-вот. А хочете ще одну страшну історію розкажу? Приїхали на дачу, чуємо мишами пахне. Почали шукати шо де. Бачимо кришка від олії погризена. Дивлюсь в пляшку (звичайна, Олейна 870 гр чи скільки там зараз), а миша в олії втопилась. Як тільки в те горлечко пролізла)

Налитое яблочко• 14 сентября 2024
Ответ дляАnnеt
Можна буде ложкою безшумно колупати. І десерт, і ремонт: два в одному
Налитое яблочко• 14 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
Може вона підросла, поки була в олії? вона ж (олія) поживна
МинерАлочка• 14 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Я в техніці не розбираюсь)
Бо троль ?))))
автор Админко • 14 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Бо троль ?))))
Чому одразу троль, мене справді цікавило це питання))
ТебеОноНадось• 15 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Тобто це не можливо?
Не, ну вот например, можно капнуть слюной чужого, чтоб дырку проела.
Сколько_мне_лет?• 15 сентября 2024
Переселяйтесь в космос. В вакууме звуки не распространяются. Это самый реальный вариант....
ішо• 15 сентября 2024
та все можна, тільки ціна буде дуже різнитись, настільки, що у вас з´явиться імунітет на ці звуки