Самая СоветЧиваЯ• 15 сентября 2024

Які умови проживання для українців у Румунії?

Хто виїхав в Румунію, поділіться, як вам? Дякую
Жена_КотораяСтена• 15 сентября 2024
Все за свій рахунок
ЛеньГуглить_правда• 15 сентября 2024
Є 300 лей на дитину і 2000 якщо народжуєш тут
Я_канеша_извиняюсь• 15 сентября 2024
Такі, як і для всіх .
Малая Налегке• 15 сентября 2024
Сестра с тремя племянниками там. Работает в кафе, помощи нет, язык сложный,люди не плохие
Техпаспорт на медузу• 15 сентября 2024
Є програма підтримки на 4 місяці, на родину будуть давати 2000 лей (400евро) або 750 на одного (на житло) але там є умови, типу з другого місяця треба стати в центр зайнятості на облік, а потім піти офіційно на роботу але не пам´ятаю з якого місяця, ну і плюс щось було на їжу+-600. На цьому все. І цю інформацію треба уточнити, бо такою була програма яку закрили але залишили для тих хто вперше приїздить... але ж могли і шось змінити. Наших беруть в ікею і покоївками,але це мабуть чисто на оренду і шось не вау поїсти. Якщо є гарна професія і англійська можете влаштуватись і краще мабуть.
Пацан к успеху шел• 15 сентября 2024
До сентября прошлого года компенсировали жилье,были выплаты от разных организаций, была помощь с продуктами и химией. Потом все на самообеспечении, но за жилье компенсировали 2000 лей тем, кто официально был трудоустроен. С этого лета все, лавочка прикрылась. Люди хорошие, язык очень тяжелый.
интайм_не_предлагать• 15 сентября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
На 3 місяці , на людину 50+20 лей в день. це приблизно 530 грн. Країна гарна,недорога. Люди хороші. Мова складна.
Техпаспорт на медузу• 15 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
50+30 це попередня програма, не чула взагалі що саме ті умови залишать новеньким. І 80 лей ніяк не 530 грн тоді)))
интайм_не_предлагать• 15 сентября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Щось я спросоння не те написала. Так, 50+30, 80 лей х9- 720 приблизно гривень . Начебто нашим сказали,що для новоприбулих 3 місяці ця програма діє.
VitalinkaGL• 15 сентября 2024
мы были там,пока ждали визы
-язык очень сложный
-сейчас сьем за свои
-работы много и без языка(уборка,магазины и т.д.)
мы были в Бухаресте.
на тот момент зашибись(обьехали всю Румынию),сейчас,без работы онлайн,я бы выбрала что-то другое.