Миловидна леді• 15 сентября 2024
Купити авто в ЄС чи купити авто в Україні, щоб їздити в ЄС
Поки діє тимчасовий захист.
Непозбувна Бентега• 15 сентября 2024
На українських номерах треба буде розтаможувати авто, якщо плануєте проживати в ес
Сунуся в чужі справи• 15 сентября 2024
В ес, якщо ви плануєте там їздити, якщо хоче е потім в Україні на ньому хздити,то на українських беріть
Миловидна леді
• 15 сентября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
А в Україні ж можна потім розмитнити, якщо захочу?
Миловидна леді
• 15 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Зависит от того, какие у вас планы после окончания войны. Если будете возвращаться - покупайте в Украине
Так, повертатися. Але чоловік каже, що потім в Україні розмитнимо. Бо тут типу можна дешевше купити, і те на те й вийде
Сунуся в чужі справи• 15 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ну дорога розтаможка
Блакитна устриця• 15 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Якщо б/в, щоб більш-менш їздити - від 16 тіс євро. Те, що дешевше - металобрухт.
Ми за 5 тис купили. 20 років машині. Їздить
Моська-слон• 15 сентября 2024
Конечно в ЕС. Там и авто в лучшем состоянии, и дешевле. И не надо морочиться с заменой номеров.
Помаранчова душа• 15 сентября 2024
В ЄС машини дешевше, звичайно краще купити в тій країни, де будете жити
Ми вже купили такі дві. Якщо будемо вертатись раптом колись, розмитнення або продамо, тут місцевим
Машини в гарному стані, все обслуговування на фірмових сто, історія тощо.
Миловидна леді
• 15 сентября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
А ви в якій країні?
Блакитна устриця• 15 сентября 2024
Ответ дляbegovelik
Це ви навіть переплатили. Я написала, нормальне авто. А який пробіг?
Може.
Пробіг 97 тис.
Старі люди володіли, стан дуже доглянутий. Виглядає як лялечка, кузов в середині як новенький, там де залізо видно...
Пробіг 97 тис.