Пухнасті штани• 23 сентября 2024
Чи ваш інструктор з водіння вселяв вам впевненість, що у вас вийде?
Мій на 2 чи 3 один раз сказав, що непогано виходить, але є нюанси звісно. А далі постійно критика, що «він як папуга й повторює, а я не чую». Оце цокання, коли туплю, і перед першим іспитом слова: « не розраховуйте на здачу, як би це не звучало». Я знаю звісно, що не ідеально виходить, але постійне враження, що я найтупіша людина в світі зовсім вбило всю впевненість ( хоч спочатку був такий азарт, а зараз страх помилитись постійний). Але повороти не плутаю, проблеми з рушанням немає ( хіба під гірку буває). Одним словом хочу взяти додаткові в іншого інструктора, але вже якийсь барʼєр психологічний((
Шикаю і викаю• 23 сентября 2024
Поддерживал, не кричал, не цокал. А вот муж всю мою уверенность убил в себе(
празники не помню• 23 сентября 2024
Мій інструктор перед екзаменом сказав, якби ти добре не їздила за екзамен (практична частина) доведеться заплатити. Ніхто щ вами в машині сидіти не буде. Навіть якщо помилок не буде, він їх придумає. Треба платити.
Проня_Прокоповна• 23 сентября 2024
Мій (мої, іноді заміни були) весь час тим і займався. Травив байки, нагадував розслабитись, бо дуже лакалась і зажималась, а це негативно впливає, коли я казала, що ой, боюся, не вмію - та ні, ти все зможеш, ну і я ж тут поряд, все норм, розслабся тільки і роби що кажу
Жертва интернета• 23 сентября 2024
Сідайте на автомат і не морочте ні собі ні інструктору голову.
Поддакиваю иногДА• 23 сентября 2024
Ответ дляпразники не помню
А не знаєте,багато платити зараз треба?
Проня_Прокоповна• 23 сентября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Как же я рада, что муж первые полгода после получения прав со мной даже не садился))
Получила - дал ключи и вали в магазин сама
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Вдома машина мкпп, то ж потрібно зараз саме на мкпп навчитись
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я б хотіла такого 🤩 а то себе відчувала як на голках постійно
Файно Замало• 23 сентября 2024
Не відчувала ніякої підтримки від інструктора. Навпаки кожен раз його розчарування просто вбивали всю мотивацію. Але я домучила його до кінця і в решті решт склала іспит.
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
Аналогічно(
З якої спроби здали?
Файно Замало• 23 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Аналогічно(
З якої спроби здали?
В цю суботу здала з першої спроби
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
В цю суботу здала з першої спроби
Вітаю вас 🥳
Я якраз в цю суботу першу спробу завалила. Скільки раз ви проходили маршрути перед здачею?
Непонятно• 23 сентября 2024
Я на механике сама и не сдала, правда это было 20 лет назад. Тогда проще было. Теорию сдала сама, практику заплатила. Я не ездила долго, потом у меня был инструктор, которого мне нашел муж, чтобы я наконец начала ездить. С мужем вообще не вариант- можно развестись)
Комиссия50%• 23 сентября 2024
Дорогенька, якщо я змогла, то зможуть ВСІ!
Я безнадійно тупа по життю. Здала на права 5 років тому, інструктор на першому занятті взагалі сказав ’скажіть чесно, вас чоловік заставив піти вчитись’.
Отримала права і поклала на 5 років, ні дня не сідала.
От припекло, що треба їздити, пішла до іншого інструктора приватного. Сказала зразу, якщо ви побачите, що я безнадійна, то зразу скажіть і я не стану їздити, щоб не покалічить своїх дітей і чужих людей.
Він на 3 занятті сказав, що нездатних до цього людей дуже мало. 2 %, я в цю категорію не входжу. Сказав за 10 занять посаджу за кермо. І таки да. Я просила ще занять, а він каже сідай і їдь, в тебе все вийде. Не ходи більше до мене і не трать гроші.
Хай у вас все вийде, пробуйте іншого інструктора
Непереможна• 23 сентября 2024
Так, дуже підтримував, спокійно повторював по декілька разів, навіть мені вже було соромно. Він був для мене не тільки інструктором, а й психологом. Жодного натяку про хабарі не було. Вірив в мене більше, ніж я сама в себе вірила, переживав за іспит. Сумую за нашими заняттями.
Автор, якщо є змога, змінюйте інструктора, бо в такому стресі ви мало чого навчитесь. Навчання водінню само по собі стрес, а коли ще інструктор гнітить, то важче вдвічі.
Проня_Прокоповна• 23 сентября 2024
Ответ дляпразники не помню
Ну таке, спробувати здати все одно треба, а не вірити любителям хабарів відразу.
І можу сказати, що може воно і на краще, якщо відразу не здасте. Я права отримувала там, де варіанту ’заплатити’ нема, практичну частину лише з 3 разу здала. І вдячна по факиу, бо мені вказували на помилки, і мала змогу ці речі підтягнути на додаткових годинах. Потім на дорозі себе відчувала набагато впевненіше
Файно Замало• 23 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Вітаю вас 🥳
Дякую! Дуже багато відкатала годин. Ми їздили і по маршрутам, і просто по місту, і розвороти тренували у різних місцях. На екзамені якраз попався маршрут з великою кількістю розворотів. Але, на жаль, практично не тренували парковки, бо в нашому СЦ їх майже не задають, тому буду вже вчитися паркуватися на власному авто.
Най хоч раз• 23 сентября 2024
В мене вчора було перше занняття і ми з інстуктором вже їздили по місту
Я була в шоці, так як у мене є страх водіння (було ДТП). Інстуктор сказав, що це нормально, що я боюсь, спокійно зі мною розмовляв, все пояснював, а потім сказав: ’вмикаємо поворот и пробуємо їхати’
Я отримала такий кайф! Дуже задоволена собою! Один раз навіть похвалив мене. Дуже сподіваюсь, що так буде і далі. Не змогла б навчатися у людини, яка мене постійно критикує
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
Більше 40 обов’язкових, так?
Я відкатала 40, маршрути по 1 разу проїхали і все. Я казала інструктору, що не відчуваю впевненості, але він казав пробувати здавати, а там побачите. Жалію, що не взяла ще додаткових, а тоді вже здавати. Але тепер точно візьму, але в іншого інструктора.. хоча на іспиті помилки я вважаю саме через невпевненість і переживання( повороти, занадто близько до пішохідного зупинилась, хоча знаю про 10 м 🤦♀️і т.д. )
Парковку, до речі, ми лише задом проходили. А ви? Тобто паралельну і т.д. не пробували навіть
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Бажаю, щоб у вас і надалі так було 🙏🏻
Я теж з першого заняття їздила по місту, шок, я взагалі 000 була. Але нічого.
Чесно кажучи, саме ось на цих заняттях з інструктором зрозуміла як для мене важлива підтримка і похвала. На жаль, її не було((
Золота орда• 23 сентября 2024
Мій, коли мені посвідчення видавали, сказав, що сподівається зі мною на дорозі не зустрітися 😅
Файно Замало• 23 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Більше 40 обов’язкових, так?
Після обовʼязкових 20-ти занять (це типу було 40 годин, хоча кожне заняття тривало десь 1:15), я була взагалі не готова, але моя головна проблема була счеплення, ніяк не могла його відчути, постійно глохла в самих небезпечних місцях. Тому я брала додаткові заняття до тих пір, поки на педалі взагалі перестала звертати увагу.
Заднім ходом ні разу не пробувала паркуватися, паралельно і під 45* паркувалася, але цією парковкою просто ми закінчували кожне заняття. Так щоб заїхати кудись і спробувати різні види паркування серед інших автомобілів, то такого не було (
Завтра не пью• 23 сентября 2024
Так. Відразу сказав що у мене є задатки водія. В кінці вже казав що готова здавати, хоча я себе ще не почувала готовою.
Най хоч раз• 23 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Бажаю, щоб у вас і надалі так було 🙏🏻
Дуже дякую!
Розумію Вас, не уявляю як можна займатися, коли не відчиваєш підтримки. Знайдіть іншого інструктора і у Вас все буде добре!
Мой_ужин• 23 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Дуже дякую!
Зачем вам его поддержка. Вы учитесь для себя, сказал,что вы слаба, берите на заметку это ваш опыт.
Я сейчас тоже в процессе, впитываю все на дороге потому, что знаю, что это надо мне прежде всего
Хитрый Лис• 23 сентября 2024
Всегда подбадривал, объяснял что и как надо делать, указывал на ошибки и всегда их прорабатывали. Спокойно, без подколок, всегда говорил ’ты учишься, а я когда надо подстрахую’ и ’с рулём в руках никто не рождался’
Остались только лучшие воспоминания о нем. После провала первого и второго экзамена брала у него ещё уроки
Пухнасті штани
• 23 сентября 2024
Ответ дляМой_ужин
Він не казав, що «слаба», він на останньому занятті просто сказав, що не розраховуйте на здачу
А я ж питала, чи може я тоді додаткові візьму ще, а тоді буду пробувати здавати. Але він сказав пробувати все одно, а там побачите
Звісно я для себе вчусь, для кого ж ще. Але коли збоку лише критикують, то і впевненості ніякої, руки опускаються. Хоча обʼєктивно я не настільки погано їду, я вважаю.
+ враження, що просто відкатала ці години і все, йому все одно чого навчилась. На відчепись