Продаю свої книги, дівчинка попросила оплатити на картку( по IBAN) і вказала «оплата за товар» ціна питання 600 грн🥲 дівчата, поділіться досвідом, не буде проблем з банком ? А то зараз блокують картки капець
Швабристка• 15 сентября 2024
Такий народ смішний, вона думає що якщо переведе гроші шахраю то цей коментар щось там вбереже. Шахраю пофіг, зніме гроші та і все. Такі покупці тільки підсирають нормальним людям життя
Не стесняюсь• 15 сентября 2024
Ответ дляPlnm
Зараз масово блокують картки, тому трохи переживаю
Вот если вам зайдет за раз хотя бы тыс 50 - тогда могут заблокировать
Надежда наш компас• 15 сентября 2024
Ответ дляPlnm
Блокують. Але не за одноразовий платіж в 600 грн.
Місячне Сяйво• 15 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Тік-ток?
Йолки, кому я відповідаю?
Бізнесменши, йопт)))
Та легко!• 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Не поняла что то,кто кому подсирает? если я плачу за товар, то что я должна была написать?
ЯниЯ• 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Поверніть їй кошти і напишіть повернення помилкового платежу
саме так, якщо продавець не фоп
а людині сказати, що якщо хоче купити, то нехай платить без призначення, хоча вже запалился, краще олх-доставкою відправити, там платіж автоматом надійде
Швабристка• 15 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Купуйте в магазині та пишіть там що хочете а не шукаєте по інтернетах де дешевше з рук і гадите
ЯниЯ• 15 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Тік-ток?
Йолки, кому я відповідаю?
теж дочитала до тік-току та прифігіла)
Ответ дляЯниЯ
саме так, якщо продавець не фоп
Я буду знати що краще заплатить комісію але через олх , вже повертать не буду, думаю сума не велика, то сподіваюся все буде добре
ЯниЯ• 15 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
якщо ви платите приватній особі, а не магазину, то не вказуйте призначення, це давно відомо, навіщо псувати людині життя, хтось своє продає дешево, а потім податковій доводь, що то не мега дохід, з якого має людина ще пдфо заплатити наступного року
чи якщо хочете вказувати, то додайте пдфо 15% від суми ще
Та легко!• 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Надеюсь покупатели вас 10 дорогой обходят,в интернетах я ищу то,чего нет в магазинах,а не дешевле. Гадят ей,капец какой-то.
ЯниЯ• 15 сентября 2024
Ответ дляPlnm
в мене як у фопа комісію платить покупець за себе та за мене) не хоче платити - велком на фоп-рахунок мені без комісії олх та саме ’оплата за товар’ але коли свої речі продаю, що не дуже часто буває, то прошу без призначення, бо якісь вибачте вживані кроси продала за 100 грн, а мені потім проблем буде купа
Швабристка• 15 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Гоу в магазин
Ответ дляЯниЯ
Я не ФОП, але буває продаю на олх речі якими не користуємося, особливо книги , сама купую теж на олх
Астановитесь• 15 сентября 2024
Ответ дляPlnm
В тік ток останній місяць багато відео відео про це попадалося 😃
А вы 1000 книг продаёте, что так переживаете. Или раз в месяц 600 грн. оплата пришла?
Та прям багіня• 15 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Ви знаєте, продавці теж бувають досить дивні. Нещодавно хотіла сину купити джинси на Шафі. Спитала про наявність потрібного розміру та чи можу оформлювати безпечну угоду. Вона відповіла позитивно. Але я подивилась, що безпечну угоду можна тільки через доставку Укрпоштою. Питаю, як можна оформили доставку Новою поштою, вона пише, що потрібно тоді їй просто написати дані відправки. Ну, я і попросила номер картки на оплату та написала свою адресу. Як вона почала кричати з багатьма питальними та окличними знаками, що я написала свої дані до оплати, тепер з неї знімуть комісію, бо це розцінюється, як угода. Я навіть розгубилась, так і не зрозуміла, що вона хотіла. Якщо б я оформила Укрпоштою, теж комісію б зняло, Якщо б я написала через декілька хвилин після оплати, теж комісію б зняло. Я ж вже гроші на картку кидати хотіла. Так вона взагалі сказала, що не буде продавати мені джинси і не обідніє, якщо комісію просто так заплатить. Потім дивлюсь, а у неї 67 відсотків продаж з оформлених. Можливо, щось з психікою у людини. Скільки років беру, таке вперше.
Астановитесь• 15 сентября 2024
Ответ дляPlnm
Та ні, до 5 книг за 2-3 місяці))
5 книг или 5 транзакций было?
Потому что налоговая трактует регулярную предпринимательскую деятельность как 2 и более раза за год. Это уже если прицепиться захотят.
И будут платежи ’за товар’, не один.
Ответ дляАстановитесь
5 книг или 5 транзакций было?
И будут платежи ’за товар’, не один.
У мене більше ніж 5 транзакцій в місяць, я відправляю кошти, мені відправляють ,
Самостійно закидаю через термінал , бо ж ще покупки в магазинах, комуналка
Астановитесь• 15 сентября 2024
Ответ дляPlnm
Я про платежи от третьих лиц, а не про пополнения собственной карты.
Ответ дляАстановитесь
5 книг или 5 транзакций было?
И будут платежи ’за товар’, не один.
Ну це взагалі дурня , я виходить маю право продати щось зі своїх речей 2 раза в рік))) смішні