Мой завтрак• 15 сентября 2024
Іспит з водіння (теорія)
Хто в темі, як відбирається 20 питань?
сама система робить вибірку?
чи той чоловік в ручну?
вже двічі провалила здачу. думаю, чи поїхать в інший серв. центр, чи я блондинка.
в автошколі навчалась, платну версію Грінвея купила, роблю тести щодня.
Останній раз було багато питань на індикатори авто.
Знаків не було взагалі.
сама система робить вибірку?
чи той чоловік в ручну?
Знаків не було взагалі.
Паратруперсупер• 15 сентября 2024
Вопросы выбираются рандомно. Какой у вас рейтинг в Грин вей и сколько ошибок вы сделали? Лучше не ехать куда то , а проработать ошибки
Борець за гаманець• 15 сентября 2024
Здала з першого разу. 20/20. Так, я проходила ці тести 3 тижні по 3 години щодня. Перед самим іспитом майже 2 доби тільки їх і проходила) їх 1900 шт.і їх просто треба ВСІ вивчити. Значить, ви не вивчили всі і сподієтеся, що пощастить. Дивіться ще свою статистику. Поки не почнете здавати по 10-20 раз підряд на сайті без помилок, то немає сенсу їхати здавати. Так, і я блондинка)
А я нівроку• 15 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
1900 питань треба вивчити ???
Борець за гаманець• 15 сентября 2024
Ответ дляА я нівроку
1900 питань треба вивчити ???
Звичайно) а скільки Ви думали? 20? )
а нічого, що курс теорії на 1,5- 2 місяці розрахований. Що ж вони там вчать стільки годин)
А я нівроку• 15 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Звичайно) а скільки Ви думали? 20? )
Коли моя бабуся навчалась було менше
Борець за гаманець• 15 сентября 2024
Ответ дляА я нівроку
Коли моя бабуся навчалась було менше
Ну це ж було 50 років назад))
А я нівроку• 15 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Ну це ж було 50 років назад))
23 . Але що там могло так сильно змінитися, ну їздять люди вже купу часу.
Борець за гаманець• 15 сентября 2024
Ответ дляА я нівроку
Я взагалі не проти, щоб було просто) якщо вмовите Сервісний центр, то я ваш фанат
А я нівроку• 15 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Та я туди завтра збиралася йти записуватися на курс. Але вагаюся тепер. Мені здається я не зможу стільки запам´ятати
Борець за гаманець• 15 сентября 2024
Ответ дляА я нівроку
Теорія в водінні це найпростіше) практику в 10 раз складніше здати. В мене завжди інший настрой. Я все вмію, я все зможу! Але в мене пам´ять хороша. В мене англійська і французькі мови на рівні b2 обидві. Якщо ви одразу даєте задню, то немає смислу йти і платити купу грошей і витрачати час. Отримання прав - це серйозне системне навчання, розраховане на 5-8 місяців, залежно від ваших вводних початкових
А я нівроку• 16 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Дякую. Початкових нема , пам´ять погана. Вік майже 37. І хочеться і колеться.
Борець за гаманець• 16 сентября 2024
Ответ дляА я нівроку
Мені теж 37. Отримала свої права в кінці минулого року) вожу уже нормально. Дорослих учнів було достатньо. І це я не про 40 років. Це учні віком 50-60. І нічого. Очі боялися, але руки робили
А я нівроку• 16 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Круто. Дякую! Скажіть будь ласка скільки витратили грошей на повний курс з водінням ? Скільки годин брали в неділю з водієм?
Борець за гаманець• 16 сентября 2024
Ответ дляА я нівроку
30 000 грн. витратила+-. В тиждень каталася 3-7 годин. Коли почала краще їздити, то почала брати заняття по 2 години одразу. Тобто 6 годин. Менше немає смислу брати, бо 40 годин будете їздити цілу вічність( я їх ще часто і не вистачає, щоб самій здати з 1 разу
А я нівроку• 16 сентября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Дякую дуже !