Работать надо• 15 сентября 2024
Як кинути школу посеред навчального року
Якщо родина виїде закордон посеред року, то як бути з навчанням у школі? Дитина в 3 класі. Виїхати плануємо лише на півроку. ФфНе розумію як бути з навчанням...
Я такая - жду трамвая• 15 сентября 2024
Просто виїхати і піти в місцеву школу, звичайно ви не повернетесь через пів року
Майская киска• 15 сентября 2024
Сходите в школу вам расскажут.
Если ребенок не сдаст тесты, при возвращении, в следующий класс его не переведут.
Копуша• 15 сентября 2024
На сімейне поки переведіть, а там видно буде. В яку країну плануєте? Є країни, де ходити в місцеву школу обовʼязково
Чтооооооооооо?• 15 сентября 2024
Ми кинули як почалось вторгнення. Півроку було онлайн, але нас змусили ходити в місцеву школу. Перейшли на сімейне. Не повернулись..їхали на місяць
Голубка миру• 15 сентября 2024
Ответ дляМайская киска
Сходите в школу вам расскажут.
Переведут и спасибо скажут что доки ребенка родители не забирают.
В школах недобор детей, многие выезжают, какое не переведут…
Сейчас не то время что бы родителям и детям условия ставить
Я не тону• 15 сентября 2024
Сімейне навчання - 2 р на рік висилаєте контрольні по всім предметам.
Работать надо
• 15 сентября 2024
Ответ дляЯ не тону
Онлайн? Очна присутність в школі не потрібна?