А я женатая• 17 сентября 2024

Тошнота рвота у дитини 10 р. Чим лікувати крім ентерола

автор А я женатая • 17 сентября 2024
Вде 3 рази пикодтлась на рвоту

manu1• 17 сентября 2024
У меня дети ковидом так все переболели, был понос и рвота сильная
10 лет уже не такой маленький ребенок э,
Давайте по чуть-чуть пить, водичку Рео можно
автор А я женатая • 17 сентября 2024
Ответ дляmanu1
А ніфуроксазід?
Ацетилсалициловая кислота• 17 сентября 2024
смекту, при активній рвоті хоча би по кілька ложок, але часто. Якщо буде дозволяти ситуація, то повноційну порцію.
Ентерол 250.
Вода рео або боржомі (бажано випустити гази) або просто питну,
І стараюсь перший день нічого не давати їсти, бо це всерівно вийде або верхом або низом, на другий день легенький рисовий супчик (картопля, вода, рис, морквочка), солодкий чай з печивом марія. І з третього дня мінімум на тиждень дієта (це дуже важливо для підшлункової)
Ответ дляА я женатая
А ніфуроксазід?
в більшості випадків у дітей саме ротавірус або системний розлад при вірусі, тому ніфуроксазід не доречний
manu1• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
А ніфуроксазід?
Надо узнать причину рвоты, это серьезный препарат
найголовніше - ніякої молочки, мяса, риби та смаженого, ні в якому разі щонайменше тиждень, інакше це і протікання погіршить і ацетон покличе
щоб не заразатися самій зранку на ввечері біле вугілля та легка дієта (після їжі ентерол), в більшості випадків допомагає.
Кто крайний?• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Вде 3 рази пикодтлась на рвоту
Кока кола

Партизанка• 17 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
А ніфуроксазід?
А в дитини що діарея?
Саме від тошноти таблетки домрид є.
Давайте за інструкцією.
По трошки пити, тільки не великими порціями. Бо рвота буде провокуватись.
Якщо прямо безупину буде, то є уколи юнорм
Бойцовская• 17 сентября 2024
Домрид есть в уколах, если от всех лекарств ребенка рвет. Укол останавливает рвоту и в это время можно отпаивать.
Непозбувна Бентега• 17 сентября 2024
Лучше позвоните в скорую помощь и пусть проконсультируют.
Из того, что помогало моему сыну-это частое питье 1-2 чайные ложки воды, каждые 3 минуты. Уголь активированный,а если не помогало-нифуроксазид.
Но лучше всего-консультация врача.
Ульяша2015• 17 сентября 2024
їдьте в лікарню, це вірус. У нас таке дві неділі назад було, спочатку рвота постійна і болів живіт, потім добавилась температура, на другий день навіь втрати свідомості була. Тиждень капались, але зараз ще є проблеми з кишечником. ЦЕ такий вид корони, хоч тест і не підтвердив. Вдома Ви не відпоїте. Добре знімав рвоту осетрон, але нам його кололи. Таблетки можуть не встигнути спрацювати.
dahashutka19• 17 сентября 2024
Осітрон вколоти або розбавити з водою і випити