Черпак_для_фантазий• 17 сентября 2024

Домашні завдання і навчання у 5 класі

Перейшли до 5 класу і просто у шоці від неорганізованості процесу. Розклад міняється ми так і не розуміємо, чи він уже сталий чи вчителька вночі напише, що він знову змінився. Але це ще ок.
Немає вчителів з деяких предметів. Зокрема ще не було жодного уроку математики, бо вчителя нема,ніби ось - ось має прийти.
Діти вчаться по суботах, добре що хоч суботу вирішили дистанційно працювати. Вчителі скидають купу завдань.
Але більше мене дивує саме навчання. На літературі діти не читають, а переписують якісь незрозумілі конспекти. Додому теж списати задають.
З української мови завдань дуже багато. Раніше додому давали 1 ну максимум 2 вправи. Тут я дивлюся, що у класі записано 1 речення,а додому 4 вправи дуже великі і усі письмові і це не з підручника, в вчитель окремо скидає.
На трудове чи як воно там зараз називається кожен раз принеси новий цікавий матеріал, але роботи ніхто не встигає виконати за 1 урок, а на наступний вже щось інше.

Як у вас. Я розуміла, що 5 клас все нове і складніше, але я не думала, що буде стільки всього. Діти ніч не спали , бо вона була страшна. Потім на ринок до школи і після школи 3-4 години, щоб зробити усю домашку.
Субота теж зайнята навчанням.
Англійська 5 раз на тиждень. Кожне день задають завдання і на завтра вивчити. Щодня якісь самостійні.
автор Черпак_для_фантазий • 17 сентября 2024
Перепрошую за помилки. Це я в шоці і спішила
За ким я буду?• 17 сентября 2024
В 5 класі - вже не читання, а основи літератури. Тоб то - розбирають різні жанри теоретично. А твори дитина читає сама дома.
З вишневого садка• 17 сентября 2024
у нас такого нет - мова - одно упражнение домой
На циголках• 17 сентября 2024
Школа - це не курорт.
Розклад важко скласти завжди, зміни пару тижнів будуть, це нормально.
Англійська 5 р/тиж, це спеціалізація школи.
Відсутність вчителів: вибачте, умови роботи нестерпні, зарплата мізерна, то не школа винувата.
Щодо конкретних предметів розбирайтеся з конкретними предметниками, але на літературі дійсно не лише читають, тому і предмет називається не читання. Скоріш за все зараз у 5го класу історія літераиури і класифікація.
Щодо навчальних субот - це рішення місцевої влади, дякуйте меру.
Зоркая Зорро• 17 сентября 2024
Автор, це вас клас Інтелект?
У мене син теж в 5 класі зараз.
Я вже втомилася від домашки, особливо від 5 англійських на тиждень + 1 англійська в суботу (((
Ответ дляЗоркая Зорро
Автор, це вас клас Інтелект?
У мене син теж в 5 класі зараз.
Ні нуш. У нас дитина ту англійську вже ненавидить
На циголках• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А дарма, лише в такому темпі дитина б її реально вивчила.
Чтооооооооооо?• 17 сентября 2024
Это проблема в организации учебного процесса, скорее всего. Мы в одной школе все дома делали, в другую перевела ребенка и минимум домашки. Учителя просто на 200% выкладываются на уроках. А домой то, что не успели.
Ответ дляНа циголках
Школа - це не курорт.
Я чудова розумію, що школа не курорт.
Але виходить 6-7 уроків щодня і домашка на кілька годин
Зоркая Зорро• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Думала тільки в Інтелекті кожен день англійська.
У нас в робочих зошитах з англійської пару вправ зроблено на уроці , а до дому цілу сторінку на 6 завдань задають. Це треш
Чтооооооооооо?• 17 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Есть не нуш и не интеллект(дети 8+ класс, кто успели проскочить нуш), но англ школы. Английский каждый день и второй язык с 5 класса...
На циголках• 17 сентября 2024
Щодо трудів пишіть скаргу. Ми написали і вчителька перестала давати роботи в різних техніках. Так, це менш цікаво, але не всі можуть собі дозволити щотижня то фетр 10 кольорів, то вовну для валяння. Тепер ми все робимо з картонок, пляшок та іншого непотребу.
Кукарикуууууу• 17 сентября 2024
По укр.мові домашнє завдання - одна вправа. По укр.літ. читають, зар.літ. теж читають, нічого не переписують. Розклад зараз постійний, але мабуть зміниться, коли клас перейде на повністю очне навчання.
Ответ дляНа циголках
Угу...а всі інші предмети коли вчити?
На циголках• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я чудова розумію, що школа не курорт.
У вас спеціалізована школа?
Ответ дляЧтооооооооооо?
І в нас ще німецька.
Вчителю дякуємо. Бо поки задає тільки повторити те, що вчили на уроці.
А з англійської на уроці 5 слів вивчили, а додому 2 сторінки у зошиті
Ответ дляНа циголках
У вас спеціалізована школа?
Ліцей. Спеціалізація не англійська мова і там буде з 7 класу.
ЭмчЭндЭм• 17 сентября 2024
Нам скинули методички, де написано , що НОРМА в такому віці домашне завдання на 2,5 години. Розігнати тих міністрів треба .
Ответ дляНа циголках
О!! Чи це не наша вчителька. Бо і фетр і стрічки і папір з тисненням уже за 2 тижні були
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я погуглила.
Санітарна норма 60 хвилин усі предмети.
6 клас 90 хвилин
ЭмчЭндЭм• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я погуглила.
Санітарна норма 60 хвилин усі предмети.
6 клас 90 хвилин
От
На циголках• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Варіативна складова є у всіх класів, тобто 3 години в тиждень кожна школа заповнює на свій розсуд. Ваша школа заповнила ці три години англ.м. Чому - то вже питання до школи.

Але ви маєте враховувати, що якщо школа спеціалізована, з хорошим рейтингом, то вимоги з усіх предметів будуть завищені. Можна перейти в іншу простішу школу.
На циголках• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Це у нас був рік, коли дівчата і хлопці мали різні труди. Хлопці як купили у вересні лобзік, так і пиляли весь рік, а батьки дівчат бігали з висолопленим язиком по всім рукоділтним крамницям. В листопаді вже стався скандал і вчителька перейшла на людські завдання.
Ответ дляЭмчЭндЭм
От
Капець
Ответ дляНа циголках
Ясно. А в нас усі разом. Але спілкувалася з мамою дитини з 6 класу. То було таке,що сказали купити все для валяння і голки, вони ніби як дорогі. Була тривога і уроку не було,а на наступний раз вже принесіть фарби для тканини і білу футболку. ...
На циголках• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Капець
Звідки ця таблиця?
Домашка• 17 сентября 2024
5 клас. Розклад постійний з першого тижня, хіба що дійсно перший тиждень у розкладі було написано Укр, а мова чи література не знали. Зараз вже ок, є чіткий розклад. Трудове навчання у нас припадає на онлайн, робили якісь квіти з паперу. Стосовно домашнього завдання, то не можу сказати що забагато, дитина сама все робить і доволі швидко. Але вже двічі давали творче завдання типу твір по математиці та зробити колаж про себе на укр.мову. Але обидва рази це було на вихідні, тобто часу вистачило
Домашка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я чудова розумію, що школа не курорт.
Звідки у вас 6-7 уроків?! Програма НУШ для всіх однакова. У нас кожен день 4 уроки в школі і потім 1 або 2 уроки онлайн. Це 5-6 уроків в день. А у вас ще й субота? Чи можливо посеред тижня якийсь день не навчаєтесь?
булоТАЙминуло• 17 сентября 2024
У нас в 5 класі ,5 англійської,3 німецької,5 української,5 математики, це ті предмети з котрих дуже багато домашки.Інформатика теж програмування,проекти з трудового .
А ще читати багато з решти предметів.
В молодших класах було дійсно простіше.
В ЄШ домашнє завдання невчасно пишуть,виконувати інколи приходиться під ніч.
Але,надіюсь що це початок,а далі все устаканиться.
Домашка• 17 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ліцей це не не профіль у всіх класах, а те що є 10-12 класи і тільки вони спеціалізовані. До 10 класу або НУШ, або Інтелект, або Крила, або…або…
У вас схоже що якась профільна програма з посиленням іноземних мов.