Горня капучіно• 17 сентября 2024

Якщо тцк запрошує на співбесіду, що це означає?

Просто зателефонували на мобільний.
І запросили на співбесіду. Не зовсім розумію, що це за термін))
В людини дані оновлені, бронь на рік
Тётя Хрюша• 17 сентября 2024
Вероятно, предложат долучитися до лав ЗСУ. Какие ещё предложения могут быть от ТЦК?

viter33• 17 сентября 2024
Тих, хто має право на відстрочку/бронь і нема підстав їм надсилати повістку - запрошують по телефону на бесіду для підписання контракту
Голубец• 17 сентября 2024
На роботу в Тцк?
автор Горня капучіно • 17 сентября 2024
Ответ дляГолубец
На роботу в Тцк?
Та ні. Людина працює. Але в телефонній розмові це так назвали
автор Горня капучіно • 17 сентября 2024
Ответ дляviter33
Ну я приблизно це так і розумію, але виглядає це дивно
Голубец• 17 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Тоді щось незрозуміле . Це не повістка ж
Дама_с_караваем• 17 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Шлите их най...х,это мошенники 🤣🤣🤣
автор Горня капучіно • 17 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Повістку не можуть надіслати
Їх є дві: уточнення данних та бойова. В першому випадку дані уточнено, в другому є бронь
viter33• 17 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
А як ще запросять?
Дані оновлені, бронь є, підстав для повістки нема, ТЦК це все ’бачить’
Але людина ’потрібної’ на фронті спеціальності
Та і набирати військових треба
Це запрошення ні до чого не зобов’язує
Був в ТЦК - 2 працівники нон-стоп дзвонять таким

Голубец• 17 сентября 2024
Ответ дляviter33
Можливо . Типу маєш відтермінування чи інше , але Тцк має офігєнну пропозицію по роботі )
viter33• 17 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Приблизно
Із з/п 130 000
автор Горня капучіно • 17 сентября 2024
Ответ дляviter33
А як ще запросять?
Та і набирати військових треба
Це запрошення ні до чого не зобов’язує
Зрозуміла. Дякую
Ліньки гуглить• 17 сентября 2024
не идти, нет такого понятия на собеседование и по телефону. Хотят чтоб пришел, пусть повестку выписывают. Не могут выписать потому что бронь есть.
Душка-свекрушка)))• 17 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Повістку не можуть надіслати
Тогда просто морозиться
Вельшановна• 17 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Лучше было озвучить вакансию так ’проект менеджер по посадке’?
Не вмію заміряти• 17 сентября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Повістку не можуть надіслати
на влк ще э, але якщо бронь то не проходять влк
Почемучечка• 17 сентября 2024
Ответ дляviter33
Не факт. Могут выдать повестку на следующий день после окончания брони. Уже 4 случая таких за неделю.
Конотопська відьма• 17 сентября 2024
Впевнені, що це ТЦК ? Можу вам подзвонити, представитися першою леді
Ms. Анонимная• 17 сентября 2024
Ответ дляГолубец
На роботу в Тцк?
Туда так просто не попадают)) рыбное место

Голубец• 17 сентября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Чому б це?
Ms. Анонимная• 17 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Чому б це?
Думаете любой желающий может стать бусификатором по зову сердца?
Манюнайтед• 17 сентября 2024
А на фига он на неивестный номер ответил?
Голубец• 17 сентября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Двоє знайомих там працюють . Один після багатьох поранень / контузій і не списали, інший був в тер обороні і нікуди не взяли , направили в Тцк працювати .
Непонятно• 17 сентября 2024
Ответ дляПочемучечка
Да ладно все уже с бронью кто прошли ВЛК.
Вапщета• 17 сентября 2024
Ответ дляМанюнайтед
Взагалі то люди працюють і робота може бути пов´язана з дзвінками. Чоловіку десятки дзвінків в день з невідомих номерів поступають. Клієнти телефонують.
Цветов Мне срочно• 17 сентября 2024
Ответ дляГолубец
В теробороні нікуди не взяли , а взяли в тцк ? Вірте в ці казки і далі туди спробуй попасти (((
Цветов Мне срочно• 17 сентября 2024
Наша тероборона давно вже вся в гарячих точках хто кого питав?
viter33• 17 сентября 2024
Ответ дляПочемучечка
На наступний - легко
Але автор пише, що є бронь ще на рік
Почемучечка• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
На наступний - легко
Але автор пише, що є бронь ще на рік
Так у знакомых тоже на год бронь, недавно вызвали и выписали всем повестки на июль 25 года, как раз следующий день после окончания брони. 10 июля заканчивается бронь, на 11 повестка.