фрау Гітта• Изменено 18 сентября 2024

Підліток і секс

Сину 14, купила йому книжки про секс. Ми цю тему з ним ще років в 8 обсудили з яскравими картинками. Це ось купила, щоб освіжити так сказати. Але він відмовляється читати, відмовляється зі мною обговорювати. Дуже соромиться, немов це щось брудне. Що робити? До психолога відвести? Я переживаю, може пропустила якесь насильство. Батька нажаль немає
Результат:
вже голосів: 326
304 (93.25%) Залишити як є
22 (6.75%) Психолог
Без образів• 18 сентября 2024
прив’язати до стільця і показати що і як робити. Не хоче читати та обговорювати - нехай дивиться

Фуліганка• 18 сентября 2024
В 14 років було б дивно секс з мамою обговорювати
Король дивана• 18 сентября 2024
Просто залиште ці книжки у нього. Прийде час - почитає. Може ще зарано
Пустощі-веселощі• 18 сентября 2024
А папа у ребенка есть в наличии?
Если есть- не понятно, почему Вы об этом говорите с ним
Если нет- посадить, рассказать и сказать: моя задача, как родителя, предоставить тебе информацию. твоя задача - выслушать.
from Ukraine• 18 сентября 2024
Со мной никогда мама про секс не говорила, как и про месячные. Тоже было бы в подростковом возрасте неудобно, если бы надумала разговор такой провести.
Но я в курсе была, что такое секс, в курсе про презервативы. Среди моих подруг секс в 15 лет был только у одной, остальные поздние, где-то в 17+. Думаю, он уже и сам все знает, тем более сейчас, когда вся инфа в свободном доступе. Они побольше нас знают
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляБез образів
А можна без гумору? Я думаю вони і дивляться порно, але порно - то ж не по справжньому в 14 вже критичний вік от як наприклад показати, як користуватися презервативами?
А я женатая• 18 сентября 2024
Ви самі виступаєте в ролі насильника, порушуючи інтимні межі дитини

автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляФуліганка
Чому дивно? Це звичайний процес біологічний
from Ukraine• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Зачем это показывать?))
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
А папа у ребенка есть в наличии?
Відмовляється, серлиться, панікує а ще говрпить, що це гидко. Мене це лякає
А я женатая• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Тобто ви зі своїм батьком в 14 років обговорювали сексуальне життя?
Пустощі-веселощі• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
папа есть?
КротоТо• 18 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Або вже пізно 😂, соромитися в цьому віці нормально
А я женатая• 18 сентября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
папа есть?
В старпості написано, що нема, аое всі перепитують
Без образів• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
вам как показывали?
Пустощі-веселощі• 18 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
уж простите, не увидела.
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Зачем это показывать?))
Тому що не хочу щоб він чимось заразився. Він де мені не скаже, що там у нього в трусах. Він вже з 5 років самостійно купається
Фуліганка• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
А до чого тут процес? Я про розмови
Без образів• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
вам ваш папа тоже показывал как презерватив надевать?

автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Так, мені до речі батько розказував про місячні, вагітність і тп
Трохи злякана• 18 сентября 2024
Ну какие книжки в 14? Журналы нужны типа пентхауса. Хотя думаю он все уже видел на порнохабе
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
папа есть?
Ні, зник ще в 4 роки
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляБез образів
вам как показывали?
В мене немає члена
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляБез образів
Ви не в собі, куди одягнути? Це хлопці мають знати
Пустощі-веселощі• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Ні, зник ще в 4 роки
Все равно. поговорите с ним..
Сейчас дети ранние..
Я бы уже задумалась о том, что в таком возрасте нужно выдавать презервативы.
Оно само купилось• 18 сентября 2024
Нас в 8 классе водили в цент « Дружні до молоді» всем классом , и там все это рассказывали( об безопасном сексе и прочем ) В школе тоже были лекции по поводу предохраняться, заболеваний и прочего . Сейчас уже нету такого ?
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана
І що? Це не реальне життя який порнохаб. Книжки про згоду, потяг, спонтанну ерекцію - до чого тут взагалі порнрхаб??
А я женатая• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
І ви себе при цьому нормально відчували? Я питала про секс, а не про місячні чи вагітність. Якщо так, тоді вітаю, у вас нема поняття про інтимні межі, тому ви і дитину свою гвалтуєте.
7_кг_рыбы• 18 сентября 2024
А что за книжки вы ему купили? Кто автор и как называется?
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
У них ще не було