фрау Гітта• Изменено 18 сентября 2024

Підліток і секс

Сину 14, купила йому книжки про секс. Ми цю тему з ним ще років в 8 обсудили з яскравими картинками. Це ось купила, щоб освіжити так сказати. Але він відмовляється читати, відмовляється зі мною обговорювати. Дуже соромиться, немов це щось брудне. Що робити? До психолога відвести? Я переживаю, може пропустила якесь насильство. Батька нажаль немає
Результат:
вже голосів: 326
304 (93.25%) Залишити як є
22 (6.75%) Психолог
А я женатая• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Дякую, ви мене розумієте! Бо я буду відповідальна і за нього і за ту дівчинку тому і хочу йому нормально пояснити. Але може через те, що мама - така реакція. От і думала, може психолог нехай просто проведе бесіду
Ні, я вас не розумію. Якщо я не розумію при чому тут інші коментарі, це не означає, що я вас підтримую.

from Ukraine• 18 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
І ви про це жалкуєте все життя?)
Где я об этом писала?
Я така бойова• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
А можна без гумору? Я думаю вони і дивляться порно, але порно - то ж не по справжньому в 14 вже критичний вік от як наприклад показати, як користуватися презервативами?
Без гумору, маючи сина
Якщо ви кілька років тому разово поговорили про секс, поставили галочку і далі про цю розмову забули. На питання не відповідали, або дитина взагалі після того як їй просто дали книгу , зрозуміла що питання задавати немає сенсу - ну то й результат такий

Потрібно розмовляти, розмовляти постійно. Як тільки виникло питання, навіть незручне, відповіли розгорнуто і на зрозумілій дитині мові.
То дитина й далі буде питати, ділитись. А якщо це разова акція раз в кілька років, то і результат такий.
Помогалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Сподіваюсь, я боюсь насилля можливо хтось йому щось гидке показав. Зараз повно гімна в інтернеті, але не можу обсудити то, що це все фільми і близкість в реалі інша зовсім а не спотворена, як на порнохабі.
Поки що гидоту він бачив від мами
Я така бойова• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Берете банан і на ньому показуєте. Звертаючи увагу на нюанси, типу випустити повітря з кінчика.
Трохи злякана• 18 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
Ви не памʼятаєте, що купували і втюхували власній дитині? Точно троляка
+ тоже не верю автору.
Ей должно быть до 40 нет, а слог как у советской бабули. Религиозные в такую клоаку как Советчица бы не лезли.
Кто-то таки развлекается
Стигла полуниця• 18 сентября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Где я об этом писала?
Ви ж написали що пізно почали статеве життя,я наприклад 19 років вважаю як раз нормальним віком
А я женатая• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Дитину вже сіпає від зацикленої мамаші, як його змусити дивитися на банан?
Люблю порядок• 18 сентября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Ясно что не дома.
Вы на работе, пишите темы на заказ для форума. Идею черпаете на вуман.ру ?))
Ого, з перекладачем то вищий рівень тролингу.

автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
А це тут до чого? У Вас провали в памʼяті?
Так, я не пам´ятаю назви і авторів, що з цього? Тут була тема про блогерку з списком книжок, я купила 2 із списку. Одна секс в коміксах, а інша, щось на зразок, як бути хлопчиком - і хлопчик миється в душі на обгортці
Метелики на душі• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Я нікого не гвалтую, я до його 18 років несу за нього повну відповідальність. Так, було ніяково, але я розуміла, що тато за мене переживає
За надівання кондому теж несете відповідальність?
Гравіцапа• 18 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Ви самі виступаєте в ролі насильника, порушуючи інтимні межі дитини
Вот и выходит, что в 10-11 рановато показывать, как одевать презерватив, а в 12-14 они уже стесняются. А все психологи говорят, что нужно говорить 🤪

А вообще, у СТБ были хорошие выпуски на эту тему:

Метелики на душі• 18 сентября 2024
Ответ дляСапай вазони
якщо автор не тролить, то мені жаль її сина...
Тролить.
Які ’книжки про секс’ в 14 років?
Я така бойова• 18 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
В випадку автора вщагалі потрібно дитину не чіпати.
Бо буде гірше.
А при нормальних стосунках з розмовами - як раз на банані вчитись найкраще.
from Ukraine• 18 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Я написала, что считаю, что поздно, а не жалею, что так поздно начала
Баба Йога• 18 сентября 2024
Автор, відчепіться від дитини, він без вас вже все знає, при чому давно. Як взагалі можна бути таким переляком?
7_кг_рыбы• 18 сентября 2024
А реально видна эта фигня))
У кого нет значка телефона напротив никнейма - тот с компа ’работает’ и по сообщениям видно ,что из команды автора и для общего дела старается))

У комментаторы с телефона - по тем заметно , что мимопроходили и зашли и автора в троллизме подозревают ))
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Без гумору, маючи сина

Ми вже з ним дитячу книжку читали в початковій школі. А це просто більш серйозно для підлітків. Разом читати вже не варіант, я просто купила, щоби йому було легше, бо він переживає зараз цей період - ламання голосу, обволосіння, нічні полюції і тп. А також важливо почитати про згоду в сексі, що секс нестандартний може бути травмуючим для дівчини досвідом і тп. Що неправлильно або невчасно вдягненний презерватив може привести до хвороб і вагітності і що робити в такому випадку. Досить розумні книжки - вже не про тичинки та пестики, і що куди пихати
КротоТо• 18 сентября 2024
Ответ дляБулку Дай
Ну то выдайте ему презервативы, зачем ему та книжка?
Вот именно, на пачке презервативов есть инструкция

автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана
+ тоже не верю автору.
Кто-то таки развлекается
Мені за 40 і надаль українською тільки тут на форумі. Ми не живемо в Україні дуже давно
А я женатая• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Тим більше у школі там давно все пояснили.
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляМетелики на душі
За вагітність іншої дитини, я як мама хлопчика маю платити аліменти по закону
Помогалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Тролить.
Які ’книжки про секс’ в 14 років?
Книжки про секс є для будь якого віку. Інша справа, що автор сама не ознайомилась з тими книжками перш ніж давати дитині
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляГравіцапа

https://youtu.be/DbENPcal9nM?si=LdMaP2zmhDD9JTKF
В тому і проблеми, що батька немає
Метелики на душі• 18 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
Вона навіть не вигадала назву і авторів. Думала, так сойдьот
Помогалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Не живете в Україні давно, але сину купили книжки українською мовою?
Метелики на душі• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Це в книжці ви таке прочитали прочитали?
автор фрау Гітта • 18 сентября 2024
Ответ дляА я женатая
Ні, не поянили. Теж тільки фізіологію. Ми говоримо зовсім про інше
Помогалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Це в якій країні?
Метелики на душі• 18 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Ну тепер точно тріль