Ответ дляПримарочка
Я Вас чекала

. Я з Сум, вже тут зовсім нестерпно. А так їхати не хочеться. Доньці майже 14. Вже по перевізниках дещо дізналась. Буду їхати саме так, якщо все таки не передумаю. Можливо, якщо маєте номер телефонів перевірених, буду вдячна. По таборах трішки розібралася вже, перечитала тему дівчини, що сина вивозила, а також відео на ютюб багато є. зараз більше хвилює, чи реально там знайти роботу, бо я так розумію, що на виплатах довго тримати ніхто не буде. Чи вистачить оплати за некваліфікований по суті труд на оплату житла та інше ? Бо ціни там аж надто високі. Як там себе почувають підлітки, чи легко адаптуються? В яке місто варто пробувати переїжджати ? Я вмію нігті робити наче непогано, є матеріали і все необхідне, але курсів не проходила, роблю собі,іноді подружкам та доньці. Ще бачила, що на фермах гарна оплата праці. Але не знаю, як там насправді ця робота чи дуже важко?
Перевірених мною перевізників не має, але їх багато, головне правило - не давати грошей наперед
З собою брати документи ( головне, загран паспорт ) аптечку, зручні речі, кросівки, куртку з капюшоном, зараз ще чудова погода, але дощ осінь і зима
Телефони з великим обʼємом памʼяті, гроші на картці на перший час- гривні, євро можна нал дати в магазині
По відгуках наших реальних людей, важко в другому таборі , бо кімнати не на двох і загальня кухня , але як з документами ок, то там десь 3 тижні
По житлу лотерея , не можу сказати, але переїхати в квартиру не проблема , депозит дасть комуна в розрахунок розібʼє на платежі , як домовитесь на місці. Копенгаген дорогий не раджу, зарплатні ті самі, на простих роботах, оренда дорожча в рази. Це інший світ
Адекватні ціни на Ютландіі -Ольборг , Орхус, Хернінг.
Я знімала першу квартиру за 3450 , з комунальними було 4400- це дві спальні і кухня вітальня . Електрика окремо.
Якщо недостатньо зарплатні - boligstøtten працює для всіх незалежно від робіт чи національностей, коли в мене було мало годин, вони мені вертали майже половину оренди, зараз вже інша ситуація з роботою,
Якщо зарплатні недостатньо- доплачує комуна до суми виплати
Дитину в 14 років віддадуть в інтеграційну школу, в ній нічого страшного не має - там багато українців
Зимою з роботою важче, ніж весною
Шукати некваліфіковану краще в місцевих групах на ФБ , бо комуна буде влаштовувати на практики, але не факт, що там візьмуть 🤷♀️ резюме допоможуть зробити , на фото обовʼязково посміхатися .
Нікуди не поспішати , не сваритися, не скандалити - вони такого не зрозуміють .
Точно дорого - це штрафи, проїзд в громадському , стоматолог після 21 року ( до 21 року безкоштовно)
Проста робота хоч би на 30 годин наче має забезпечити всі потреби, хто б працював на фермах не знаю нікого. Зараз багато наших пішли вчитися на соціальних працівників, там і робота і навчання разом з норм оплатою
Нігті можна робити як хоббі ( до 50 тис в рік без податку ) далі треба вносити в податкову зароблене, про салони- наші їх знімають і повідкривали , що там з їх документами не питала
В продуктових магазинах багато знижок, краще купляти по знижкам, і тоді ціни на продукти ок , деякі фото додаю, треба множити на 6 в грн
Не всім Данія зайде, тут треба мати терпіння і радіти кожному дню