Простецкая• 18 сентября 2024
Скільки грошей потрібно на Париж на 3 дні?
Мрію поїхати удвох з донькою на її 10 років. Сходити в Діснейленд, Лувр, на Ейфелеву вежу піднятися.
Взагалі, де порадите побувати? І скільки грошей на це потрібно?
Планувала не туром, а літаком з Будапешту. Ніколи сама ніде не їздила, переживаю. Можете і відговорювати мене) мови не знаю
ХтоЯкщоНеЯ• 18 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Мастер Пис• 18 сентября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Удалено администрацией...
Русланка з гілки• 18 сентября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
У нас був груповий квиток. Спочатку черга зайти на територію і пройти контроль. Вона була дуже велика, але рухалася швидко. А потім черга зайти і підніматися. В ній стояли чомусь люди і з квитками, і без. Просто ті, що мали квитки, до каси не підходили а проходили повз. І тут все рухалося досить швидко.
У нас не груповий, а просто два квитка було на визначений час) на вході, що на територію де контроль нам пощастило, там зайшли за пʼять хвилин. А потім була черга на ліфт вже на вежу, у нас в ній були лише люди з квитками на наш час, а черга за квитками була окремо в каси
Простецкая
• 18 сентября 2024
ХтоЯкщоНеЯ• 18 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Простецкая
• 18 сентября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Удалено администрацией...
ХтоЯкщоНеЯ• 18 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
Удалено администрацией...
Мастер Пис• 18 сентября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Удалено администрацией...
Мастер Пис• 18 сентября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Удалено администрацией...
ХтоЯкщоНеЯ• 18 сентября 2024
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Королева спама• 18 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
В середньому 14-15 тисяч за три ночі апартаменти.
Але всі від центру 3-5 км
В Парижі взагалі нема поняття центру, це для вас який район?
Простецкая
• 18 сентября 2024
Ответ дляКоролева спама
😂 от я село)
Я думала, центр то там де вежа
Королева спама• 18 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
😂 от я село)
Я думала, центр то там де вежа
Якщо географічно, то вежа на окраїні. Якщо ви хочете саме з видом на вежу, то краще розглядати передмістя
marinamagic• 18 сентября 2024
Ответ дляКоролева спама
Чому немає? 1,2,3,4 округ вважається центром. Я б сюди ще й 5,6 віднесла. Але так, Ейфелева вежа знаходиться не в центрі, хоча до неї недалеко