Я весела булька• 18 сентября 2024

Підкажіть не тональний засіб для обличчя

Тональним не користуюся, купляла укр. BB крем з ефектом сяйва та вирівнювання від LUF та Superfood від Elemis, але хочу спробувати ще щось, бо від Elemis пече шкіру. Задача засобу - зволоження, легка текстура, адаптація під тон шкіри та легке його вирівнювання. Якщо хтось тут таким користується, що вам довподоби?
мимАпроходила• 18 сентября 2024
Бб и СС это тоже тональные средства

ПриснитсяЖЕ• 18 сентября 2024
Кушони вам на допомогу.
Мамаша в бигудях• 18 сентября 2024
Побольше увлажняющего крема и сверху поменьше тонального будет такой эффект
автор Я весела булька • 18 сентября 2024
Саме тональні креми важкими відчуваються дуже, і хочеться один засіб замість купи баночок)
МЧСница• 18 сентября 2024
Мой любимый ВВ это Anna Lotan Gold .
ЖенаАйтишнеГа• 18 сентября 2024
Heimish Bulgarian Rose
покупала его как санскрин, он с легким тональным эффетом, очень нежно подсвечивает кожу
Морковна• 18 сентября 2024
Мені сподобався такий кушон, перед ним зволоження. Дуже легкий , вирівнює тон і адаптується під колір , не забиває пори. Натуральний фініш
И.О. человека• 18 сентября 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Кушони вам на допомогу.
🤦‍♀️ вони щільні і підходять переважно для жирної шкіри. А у автора схоже що інша потреба
И.О. человека• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ весела булька
Спробуйте Shiseido
https://www.notino.ua/shiseido/revitalessence-skin...

Рожки-да-ножки• 18 сентября 2024
Ответ дляМорковна
Мені постійно попадається реклама цього кушону, тому що теж шукала такий засіб, як і автор. Але чомусь - мабуть через те, що на слуху, що акційні дні в Єві - я взяла кушон Міша, червоний і...уже днів 4, як забрала і ніяк не опробую, нема часу. Раніше я взяла ВВ 4 в 1 Лореаль, мені сподобався, але наносити якось мені незвично, я взагалі крім пудри іноді нічим не користувалась
ПриснитсяЖЕ• 18 сентября 2024
Ответ дляИ.О. человека
Ви користувались кушонами?
Схоже, що ні
У мене нормальна шкіра, наприклад, і всі вказані автором вимоги покриває звичайний кушон типу missa
Bb і cc крем точно набагато щільніші, бо їх елементарно більше по обʼєму треба
І так, для жирної шкіри підійде пудра 🙌
Гарні диньки• 18 сентября 2024
У меня зелёный СС от Эрбориан. Мне нравится.
Почитала за кушони - цікаво тепер спробувати, дякую) Бо вони теж всякі є, для різних типів шкіри та потреб
Проработник• 18 сентября 2024
Вам потрібен tinted moisturizer.
Мені подобається від Biotherm.
Ще можна розмішати краплю тонального засобу з краплею підходящого вам крему.
Рожки-да-ножки• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ весела булька
Може Вам цікаво буде прочитати про ці різні кушони. Думаю, що не треба забувати спочатку нанести підходящий базовий крем, ефект буде кращий