іронічна антитеза• Изменено 18 сентября 2024
Смаколики на шкільну ярмарку?
Сьогодні, яжемать, дізналася про шкільну ярмарку, нічого готувати не встигну, вночі цим займатися точно не буду.
Купила пончики. Думаю надрукувати побажання і в пакетик до пончиків покласти.
Питання чи варто?
Результат:
вже голосів:
39 (60%)
Кому воно треба
26 (40%)
Так, прикольно
іронічна антитеза
• 18 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
пончики...такое - лучше уже чебуреки или беляши или шаурма
Чебурек і шаурма до ранку не доживуть
іронічна антитеза
• 18 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Щиро дякую виробникам кексиків, що запаковані індивідуально і не перелапані руками мам, лапами котів і так далі)
Це точно, купив все відразу запаковано
Тро Нью-Йорку• 18 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Чебурек і шаурма до ранку не доживуть
а пончики??? бессмертные вас?
іронічна антитеза
• 18 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
а пончики??? бессмертные вас?
Пончики ми не настільки любимо
сЛАдКОежКА• 18 сентября 2024
Купили и не заморачивайтесь. Вам больше всех надо? Ещё когда я была в школе, устраивали подобную ярмарку кому-то то ли на лечение, то ли в детский дом. Родители покупали сладости, домашнее приносили единицы и этого никто не оценил
Папина дочка• 18 сентября 2024
Останнім часом всі шкільні ярмарки збирають кошти на зсу. Тому ми класом вже декілька разів замість пончиків - збираємо кошти і передаємо зібрану суму від класу в казну школи. Та і тривоги заважать проводити ці заходи нормально. Школа передає всі кошти від ярмарку у місцевий фонд, який використовує на потреби зсу.
іронічна антитеза
• 18 сентября 2024
Ответ дляПапина дочка
І це правильно, нікому голову не морочать. Ціль досягнута і це головне. Навіщо ускладнювати
Кому там слова не давали• 18 сентября 2024
Мене на всі шкільні ярмарки виручала цукерниця. Робила з цукру карамельки. Розмітали тільки так. 30 хвилин роботи і повний судоку цукерок :)
Папина дочка• 18 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Отож купити кекси по 50грн шт, щоб продати на ярмарку по 5грн шт.
І так майже всі смаколики по 2,5,10 грн. А так нормальна сума збирається - вже шось потрібне купити можна хлопцям.
Ответ дляДетские_Будут?
Лучше самогоночки на продажу принесите ,учителя рады будут
Не всі. А тільки фізрук і трудовик.
Русланка з гілки• 18 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Тогда пусть сделает вместо них домашнее задание по всем предметам
Иногда лучше промолчать
іронічна антитеза
• 18 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не всі. А тільки фізрук і трудовик.
Ой не факт. Всі вони люди, а от всі шишки на фізрука і трудовика
Детские_Будут?• 18 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не всі. А тільки фізрук і трудовик.
И учитель пения ,наш всегда пьяный на уроках ,на баяне наяривает
Ответ дляДетские_Будут?
Буде отлічне тріо ’ неуниваючі децибели’
Из Кукуева я• 18 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Так, влаштовують ярмарок. Діти та вчителі купують. Гроші потім на ЗСУ
Не простіше поставити скриньку в школі і хай бажаючі донатять? Нащо ще батькам геморой влаштовувати?
іронічна антитеза
• 18 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Батькам простіше, вчителям треба захід
Из Кукуева я• 18 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Батькам простіше, вчителям треба захід
І навіщо? Щоб що? Для районо? А їм воно навіщо?
іронічна антитеза
• 18 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Я не мініст освіти. Не знаю. Хоча думаю він так само не знає
Королева спама• 19 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Когда наши мамы и хозяйки успели стать такими ’нашо’??? Мне 42 года и всю мою жизнь в моей школе и в школе детей были ярмарки. Задолго до войны ещё. Ведь школа-это не только уроки. Для детей - это целый участок жизни. Ярмарки- как своеобразные тимбилдинги ) каждому ребёнку приятно принести то, что спекла для него мама )
Посмотрите на американские фильмы про школу ) посмотрите на европейцев тех же)
Зачем вы так обеспесцениваете те малые и приятные моменты, которых и так почти не осталось ?
Из Кукуева я• 19 сентября 2024
Ответ дляКоролева спама
Хай краще класом ходять в кіно, на екскурсії, в походи - це не менш приємні моменти. Я не маю ні сил, ні бажання після роботи, волонтерства і побуту займатись випічкою. І не тільки я. Минулого разу купила на ярмарок пончики по 25 грн за штуку. Їх продали по 15 грн за штуку. В чому сенс??? Я б краще 500 грн кинула в скриньку на ЗСУ. А вони всього 300 кинули виходить.
іронічна антитеза
• 19 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну как все прошло?
Все пройшло без записок. Розібрали самі перші пончики, так що дівчата майте на увазі, пончики з АТБ дітям до смаку, правда продали дешевше аніж я закупила, але це очікувано.