Акукарача• сегодня в 09:17
Миколаївщина зі світлом 2 години на добу
Доброго дня. У кого з областей така сама ситуація? Був розклад, 6 годин нема світла, 2 години є (всього 6 годин на добу). Щось в ті 2 години можна було встигнути зробити. А тепер, за словами Миколаївобленерго, "метою більш рівномірного та справедливого розподілу відключень, наразі сформовано РЕЗЕРВНІ черги ГАВ – їх також 10". Результат - світло було вночі 2 години. Зранку по чергам підключили, а через 20 хвилин виключили. Тобто, я так розумію, "справедливий розподіл електроенергії" це 2 години вночі світла?
Organic• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Вот не надо . Киев ноет всегда. В области 3-4 часа в сутки свет всего. Понимаете, что значит всего. вам дают больше. Я работаю в Киеву живу в области. На оболони по 12 часов свет не выключали на этой недели, но все мало
Работаете в Киеве и квакаете,что в Киеве все ноют. Сюр
Булькаю• 1 час назад
Ответ дляOrganic
В чем сюр? Дома у меня 3-4 часа света за сутки - я должна терпеть и смотреть на свет в Киеве. С прошлой недели света в Киеве стало больше, а в пригороде соответственно уменьшилось. Справедливо пусть распределяет, а не пригород отключили и всем так проще.
Organic• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Та а как вы без света будете в Киеве работать?)
Мочалкин блюз• 1 час назад
Ответ дляСливочная пенка
Я в Києві, без опалення, води і світла. І так, це краще, ніж під кацапами. І все моє оточення такої ж думки, інакше думають зазвичай якісь маргінали, або не дуже освідченні люди
Ой відчуваю брешете, як дихаєте)
Мочалкин блюз• 1 час назад
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Бучанській район Київська область
Без слів...
У нас забирають-Києву віддають
І так вже давно
А зараз ще екстренні після атаки
Без слів...
У нас забирають-Києву віддають
І так вже давно
А зараз ще екстренні після атаки
На трої аналогічний графік вашому, так ще й не всі будинки з теплом
В мене в будинку 4 доби не було світла
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Я в Миколаєві підтверджую. Вночі було 2 години, за графіком мало бути ще з 8 до 10, я за водою пішла, повертайся. Думаю світло є підніму ліфтом воду, щоб не таскати на 5й поверх з баклажками. І...все вирубилося, я
ліфті...ну, може 30 хвилин було світло і все...
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Дніпро, пішла 13-та година без світла в електробудинку ... Коли буде світло невідомо. Слава потужному!
Я сьогодні таку цікаву новину прочитала, аналітика від Шмигаля, що вина цьому всьому пиз*цу: попередні теплі зими...
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Взагалі в Миколаєві енергетики працюють дуже добре і злажено, але на днях були прильоти і цю ніч тихо не було, от і результат
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Ответ дляКукарачка
мне кажется что это теперь так будет всегда((( новые реалии страны мрий - Киев еще и без отопления, но отопление могут погасить по всей Украине((( еще и газ отключить для полного счастья
при чем проблема выживания в нынешних реалиях должна заботить нас самих - власть умыла руки, она только предупреждает и с партнерами придумывает потужные планы восстановления после войны
Кажетк проблема виживання в наших руках.я лиш поскандалила з чоловіком, я тиждень підбирала зарядну станцію, а він тепер каже: а як скажуть евакуація за дві години, то що лишати її тут, а це +/-50 тис... От такі бувають
довбо*би поряд і влади не треба. Реву.
Аноним НаВсеГда• 57 минут назад
Ответ дляАкукарача
Так у нас теж графіки намальовані, але тепер діє ’справедливий розподіл’. А це означає 2 години вночі. Не дивлячись на красу тих графіків.
Були прильоти. Ви ж розумієте де...якщо місцева
Викликаю на дебати• 51 минуту назад
Ответ дляПозитивна
Матрьошкам важко повірити, але дійсно краще, аніж під кацапами.
У Львиви?
Тихомандражная• 43 минуты назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Яке цікаве пояснення, і сміх, і гріх ...
Викликаю на дебати• 48 минут назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так и есть.У нас свет был полчаса.5,1.Напряжение при этом
Булькаю• 40 минут назад
Ответ дляOrganic
У нас генератор пока справляется
Акукарача
• 37 минут назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
На днях це коли? І такий ’справедливий розподіл’ почався вчора ввечорі.
Аноним НаВсеГда• 36 минут назад
Ответ дляАкукарача
В четвер. Вдень.
Аноним НаВсеГда• 34 минуты назад
Ответ дляВикликаю на дебати
В мене 4.2. От десь у Вас територіально по групі 5.1 чи 5.2 пошкодження по генерації.
Позитивна• 33 минуты назад
Ответ дляВикликаю на дебати
У Львиви?
Що ж ви всі такі передбачувані? І в Польщі я, по-вашому, і у Львові:)
В Кийові я, не переживайте.
Аноним НаВсеГда• 32 минуты назад
Ответ дляТихомандражная
Сльози замість сміху... Таке враження, що хтось обіцяв мир восени, чого його готуватися було...і так невдобно получилось.
Викликаю на дебати• 32 минуты назад
Ответ дляПозитивна
В Кийові я, не переживайте.
Да пофиг.
Позитивна• 31 минуту назад
Ответ дляВикликаю на дебати
Да пофиг.
Ну як пофіг, то й не пишіть мені.
Акукарача
• 29 минут назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Та він пургу несе, лапшу намагається вішати. Але ж люди не дураки. Коли 1 лютого Молдова в блекауті була. В Одесі, Миколаєві, Чернівцях світло вдруг стало без обмежень і без графіків.
Потім Шмигаль звітує: ’Сьгодні завершили ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою. Це додає 500 МВт потужності для стабілізації енергозабезпечення Півдня’.
І все. Миколаїв знову за графіками. Стабілізували.
Аноним НаВсеГда• 29 минут назад
Ответ дляВикликаю на дебати
Я вперше в житті застрягла в ліфті, телефон не брала, бо чого розряджати батарею на дворі, коли звязку немає, світло дали, то я вирішила піднятися ліфтом. Добре, що визволили мене добрі люди.
( зараз інтернет оптоволокно заживлений від павкрбвнка, а на вулиці зв´язку немає.)
Аноним НаВсеГда• 27 минут назад
Ответ дляАкукарача
На 8 років наперед складені договори на поставку електрики за кордон, ще до війни.... Раніше ел.енергія з атомок населенню не призначалася, лише на експорт, Україну живили теци, геси тощо
Аноним НаВсеГда• 25 минут назад
Ответ дляАкукарача
А як бігали оченята Кіма ще тиждень / два назад, коли він втирав за відключення( бо брехав, не міг прямо дивитись на камеру)...
Акукарача
• 25 минут назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Кіровоградська область. Вночі було світло 1 годину. Наступний раз може буде світло з 14 до 15
Опалення немає. Газу немає.
Капець. В Миколаєві деякі будинки без опалення - ті, які встигли модернізувати, тепер вони потерпають. А так, хоч тепло є
Акукарача
• 21 минуту назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Та. Наскільки на початку повномасштабного вторгнення Кіма і слухали, і вірили.... то зараз це просто брякало.
Аноним НаВсеГда• 12 минут назад
Ответ дляАкукарача
вони тоді прилічно так підготувалися ( я зараз а Кульбакіно, місцеві розповідали де чиї танки тут їздили...). До цих пір заміновані поля, ходити не можна в сторону пос Горького... А зараз по Кіму видно, що говорить те, що йому кажуть.
Кукарачка• 7 минут назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
довбо*би поряд і влади не треба. Реву.
вы в Киеве?
Кіма кепка• 7 минут назад
Днепр ,света нет по 19-20 часов в сутки и не первый месяц
Дают ночью на 2-3 часа ,обычно это с 1 до 4 х утра ,или с 2 до 5 утра ,капец удобно, вместо того чтобы спать перед работой, надо вставать мыть посуду, стирать ,готовить и т.д ,Воды нет без света
Днем на 1.5 часа дают когда захотят ,как повезёт, графики не соответствует, и меняются постоянно