EcoPyjams• 18 сентября 2024

В чому ходите в дома?

Хочу пошити трикотажні піжами на продаж. Але тканини мало, тому що краще куплятимуть: футболка + шорти чи футболка+штани?
А яка тканина: тоненькій стрейч-кулір чи більш щільна двунитка?
Психологічка• 18 сентября 2024
Коли тепло- шорти, коли холодно- штани. З тканиною аналогічно. Зимою ще і фліс може бути

Просто каралева• 18 сентября 2024
Футболка шорти коли тепло, футболка штани коли холодно.
парИла я парИла• 18 сентября 2024
Больше люблю дома в халате, дочка хожит в тонкой пижамке (длинные штаны)
Зайченя• 18 сентября 2024
Влітку довга футболка, коли холод, то ще штани. І виключно з бавовни
ЖонДуан• 18 сентября 2024
Лосины, капри, с футболками с синсей , халат с юска)
ХвостПистолетом• 18 сентября 2024
Я люблю штани. Влітку тонкі, взимку щільні.
Триндю-бриндю• 18 сентября 2024
Костюм Єви
Трільчиха• 18 сентября 2024
В старому
Рогнеда Карповна• 18 сентября 2024
В шортах и футболке.

Белоснежко• 18 сентября 2024
Беру недорогие футболки и штаны в Вайкики, Синсай специально для дома.
Вот сейчас вискозные штаны и футболка
Йосип_молодий• 18 сентября 2024
в які дома?
Я весела булька• 18 сентября 2024
Зробіть модульні костюми, аби можна було обирати собі елементи: шорти, футболка, штани, кофта, халат.

Коли мені холодно, то вдягаю штани та кофту, а зверху ще й халат
Влітку ношу короткі шорти та невагомий топік.
Файна дівка• 18 сентября 2024
Трикотажні штани вдома, це не дуже ідея. На колінах весь час буде розтягнуто і вигляд буде ще той(
MacOS-ница• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ весела булька

От як не смішно, але в холод саме в халаті чомусь тепліше-уютніше. Здавалося б: вдягни теплішу кофту, тепліші штани...але пухнастий м´який халат зверху - маст хев
Я весела булька• 18 сентября 2024
Ответ дляMacOS-ница
ТАК!)
а ще у мене флісові домашні шмотки, теж кайф. Типу туристичних, але більш затишні, вільного крою. Ще би я віддала гроші за теплі труси та ліфчик
Поторописька• 18 сентября 2024
В домашних платьях
Поторописька• 18 сентября 2024
Ответ дляФайна дівка
Ну будет - и что?
Летюча помилка• 18 сентября 2024
Мені на зараз треба футболка і шорти. На зиму майка, рубашка з довгим рукавом плюс штани або шорти. По різному на зиму мені треба взагалі і коротке, і довге . Щоб воно все по кольору співпадало, чи компанувало
Джага-джага• 19 сентября 2024
Я очень люблю красивую и комфортную одежду для дома. Вот как раз в etam закупалась недавно, хб в основном, остальную ткань не знаю, не разбираюсь. Много чего из шелка есть из интимисими, но это не для домохозяек) быстро вид утратит если активно под зеваться в быту так сказать. Какие-то шаровары и растянутые футболки не признаю)