Анонимба• Изменено 18 сентября 2024
Непристойні жарти від приятеля
Ситуація: жінка та чоловік (колеги) товаришують декілька місяців. Дружні відносини, спільні проєкти, ходять вдвох на обід зазвичай. Все було нормально, але останнім часом чоловік постійно почав шуткувати на теми ’нижче пояса’ (коли вони вдвох тільки). Не в бік жінки, просто додавати в обговорення різних тем. Щоб ви подумали?
1 - він в когось закохався (іншого) і постійно думає про секс
2 - це його нормальний стиль спілкування, тільки раніше погано знали один одного і соромився
3 - йому підсвідомо почала подобатись жінка-товариш
Щось інше?
Результат:
вже голосів:
26 (65%)
9 (22.5%)
4 (10%)
Інше
1 (2.5%)
Я така бойова• 18 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Мій варіант був 1, дивуюсь, що мало хто за нього проголосував
Ваш варіант був 3, давайте будемо чесними.
Анонимба
• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Чесно - ні )
Анонимба
• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ така бойова
3й варіант взагалі не моя ідея , а подружки
. Я впевнена, щось він думає про секс з кимось.
А вона вважає, що я придумую і нікого в нього немає
Фуліганка• 18 сентября 2024
Та це є такий тип чоловіків. Які ніби трішки збочинці. Я працювала 5 років з чоловіками. Є дуже ввічливі. А є ото все щось на вухо якусь дурню меле. Але я не звертала на то уваги і не аналізувала. Мене цікавили тільки продажі.
Анонимба
• 18 сентября 2024
Ответ дляФуліганка
Але ж це б одразу проявилось. І не тільки з однією
Фуліганка• 18 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Ну як одразу. Та ні. Коли трішки більш були знайомі. Коли вони розуміли, що зі мною можна жартувати. То б уже дивно було б, якби з першої зустрічі таке говорить
Шкварочка• 18 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
На роботі?) Він не ідіот))
Был такой случай, когда мы с будущим мужем встречались. Была вечеринка у него, практически все разошлись. Осталась я и ещё пара коллег, замужняя женщина и женатый мужчина. Мы вышли в другую комнату, разговаривали, а потом услышали характерные звуки.
Тоже люди не производили впечатление идиотов.
Несу пургу• 18 сентября 2024
Как человек, имеющий много друзей-коллег, мое мнение однозначно воспринимает вас как друга. Слышали бы вы все те пошлые анекдоты над которыми мы смеялись! Никогда в жизни я бы не рассказала их тому, на кому виды имею и кому хотела бы понравиться