Щира українка• 19 сентября 2024
Початок історії кохання. Частина 3.
Привіт, дівчатка.
Можливо, пам’ятаєте, мої теми
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3603206
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3603357
Тримаю вас в курсі. Я сіла на дефіцит калорій, хочу схуднути і йду до мети.
Ми з ним спілкуємося, переписуємося, шлемо голосові повідомлення. У нього такий голос 🥰
Він розповідав, що нещодавно розлучився, що були разом 8 років, потім у нього були травми, він якийсь час не ходив. А коли став на ноги, вона йому сказала, що не відчуває романтичних почуттів до нього і він запропонував розлучення і відпустив її. Він про неї так шанобливо говорить, не жалкує про шлюб, і це ок.
Я ось думаю, можливо, в нього залишилися почуття…
Тепер мене це гризе.
Можливо, пам’ятаєте, мої теми
Тепер мене це гризе.
Дюагональ• 19 сентября 2024
Я считаю, что он просто относится к ней с уважением. А вот мой отец опозорил мою маму на весь посёлок. Всем рассказал, что она засранка (дом большой + огород + работа и мама физически не успевала всё), как мало она ему давала и т.д. Когда я узнала об этом, то перестала общаться с отцом. А когда он спросил- почему я не хочу с ним общаться, то объяснила ему причину и сказала, что это не мужской поступок. Какой бы она не была, но ты с ней делил постель и она мать твоих детей.
Lilian-nochka• 19 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
Ні, 36.
Такой ахинеей страдаете)))найдите нормального реального мужика,без этих переписок,душераздирающих историй и пурги про жену
Ответ дляLilian-nochka
так, бо тут такі хамки сидять, що можуть вам на ровному місці написати вам , що вам кирдик, мов такі теми у вас. Тому тут не краще місце щоб ділитися з душевним чимось!
Lilian-nochka• 19 сентября 2024
Ответ дляyer
Не в хамках дело))отношения должны быть в реальности,а не виртуальными с обсуждениями жен,соседской собачки соньки и прочего
Курочка• 19 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
У нее есть муж, но очень надеюсь, что очнется. Деваха уже раздвигает ноги перед выдуманным образом… отчаянная
Форс мажор• 19 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
Ні, 36.
Що це за записки сумашедшого? Ви вирішили, що ваші нудні фантазії хтось чекає і ви повинні звітувати?
Щира українка
• 19 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
Якщо комусь нецікаво і не чекає моїх нудних фантазій, може не читати мої теми. Все просто 🙂