Аноним_1859• 14 сентября 2024

Початок історії кохання. Частина 1.

Дівчатка, я вирішила тут вам написати про дещо. І буду тут час від часу писати про свою історію.

Мені 36, я заміжня жінка. Живу у Польщі 6 років, вийшла заміж за поляка, який мені набрид трохи.
Нещодавно в одному з українських чатів у телеграмі я задала питання по одним курсам (навчання одне цікавить). В тому чаті кілька тисяч осіб. У мене прихований номер і замість фотки квіточка. Пише мені в особисті хлопець, дає пораду по тому навчанню. І якось пішло, слово за слово, почався діалог. Я йому не висилала фото, він не просив. Він своє вислав, просто красень, ще й молодший від мене на 5 років. Колишній воїн, красень, фігура ммм. І ми з одного міста.
Я зараз трохи набрала ваги, виглядаю не супер, тому й не шлю фото.
Але від вчора отримала мотивацію, дивлячись на нього. Вирішила сісти на дієту, підрахунок калорій, записалася на йогу. Сподіваюсь, схудну і приведу себе в порядок.
Він розлучений, діток нема. В мене діток нема.
Вчора я написала йому перша, він дуже активно веде діалог. А сьогодні не пише. І він не знає мого імені, в телеграмі тільки нік. І не бачив фото. Я для нього тільки букви у телеграмі, тому не зацікавлений? Хоча спілкувалися добре.
Дівчата, у мене план такий: до Нового року скидаю вагу, роблю губи, всі діла, приїду в своє місто (він буде там) і напишу йому, скину фото.
Може, й вийде щось. І це тільки план початку історії кохання. Все попереду.
Чекайте частину 2 пізніше.
к.Буланова• 14 сентября 2024
вроде 16, а не 36
Багиня• 14 сентября 2024
А реснички как же?
ТриАна• 14 сентября 2024
Ок губи
В ноготочки? Груди? Чого забули
автор Аноним_1859 • 14 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Ок губи
В ноготочки? Груди? Чого забули
Груди вже є.
Ноготочки теж 🙂
ТриАна• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Груди вже є.
Ноготочки теж 🙂
Схуднете і тітьки повиснуть
ПриснитсяЖЕ• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Груди вже є.
Ноготочки теж 🙂
Пункт первый без фото не информативно. Не стесняйтесь. Я доктор.
к.Буланова• 14 сентября 2024
вот так и пиши анониму в сети
она к нему уже на новый год едет, вместе отмечать
ТриАна• 14 сентября 2024
І автор не будьте сволотою, поляка свого віддайте нашій якійсь переселенці, чого добру пропадати
yer• 14 сентября 2024
а скільки у вас зайвих кг? зріст і вага яка
к.Буланова• 14 сентября 2024
Колишній воїн в 30 лет - это что?
Ума Палата• 14 сентября 2024
Солоденька а чого поляк набрид?погано трахаэться?
автор Аноним_1859 • 14 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Та віддам, нема проблем.
Трусиковед• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Груди вже є.
Ноготочки теж 🙂
А подарок ему на Новый год придумали,где жить хотите,вдруг он с мамой живёт?
Ваша прЭлесть• 14 сентября 2024
Ой, дурне)))))
Сладкий лимончик• 14 сентября 2024
Нахєра йому ваші вареники? В вас нема губ? Що всі на тих губах помішалися? Пороблять гидкі свистки і ходять з ними як пришльопнуті. Ну таке уродство на кожному кроці.жах
Трусиковед• 14 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Схуднете і тітьки повиснуть
И мордочка изможденная будет
Воленс-неволенс• 14 сентября 2024
Ви самі вирішили, що це початок кохання ?
пьЯНА• 14 сентября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
А кто же ещё?
Влюбилась тетка в фото
Сладко-соленая• 14 сентября 2024
Автор дійте, в мене таке було, самі незабутні враження і мінус 25 кг
автор Аноним_1859 • 14 сентября 2024
Ответ дляyer
170/80
пьЯНА• 14 сентября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Не, ну похудеть - это святое)
Супер мотивация
Только это точно не история любви
yer• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
170/80
20 кг зайвих??? чи скільки
Сладко-соленая• 14 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Не, ну похудеть - это святое)
Супер мотивация
Только это точно не история любви
Ну ее знаю))))
Пешеходик• 14 сентября 2024
Это из серии: Вася поздоровался с улыбкой, а Маруся уже купила фату, спланировала свадьбу и имена детям придумала))
автор Аноним_1859 • 14 сентября 2024
Ответ дляТрусиковед
В мене є де жити. Подарунок придумала - привезу светр брендовий і шкарпетки.
Трусиковед• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Свитер лучше рождественский,с лампочками
автор Аноним_1859 • 14 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Мені красиво робили, вже здулися, 1 мл це не вареники.
автор Аноним_1859 • 14 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Колишній воїн в 30 лет - это что?
Служив в ЗМУ, отримав травму і не служить.
Ваша прЭлесть• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
І безробітний до того, на курси пішов
автор Аноним_1859 • 14 сентября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Як схудли?