А я з косою• 19 сентября 2024
А почём сейчас картошка супермаркетах?
По-моему цены полезли вверх
34грн /1кг
Цукрові вишні• 19 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
Були огірки і дешевші, то вже київські ціни перекурів. Виростіть, от кому ціна на городину не така, вирощуйте. Ласкаво просимо в сільське господарство
В нас не було дешевше в місті. Я і вирощую собі, дякую за запрошення
Не прохожу мимо• 19 сентября 2024
Ответ дляПупс
Дніпро, Сільпо 27-30 грн.
Це катастрофа такі ціни. Треба макаронами закуплятися поки не пізно.
Оля_с_киркою• 19 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Київ обл
Дякую. Вам щастить, у нас дорожче (
220В• 19 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Даже если цена 21 грн за кг это всего лишь пол доллара , нет в мире таких цены в нормальных странах
Да, нет
Я по 40-45 грн покупаю(
Губи з філером• 20 сентября 2024
Ответ длямаска Ілона
В АТБ погані овочі зазвичай
Картопля смачна. Вчора купувала і варила.