Якби вам у ваші років 25 запропонував зустрічатись дорослий чоловік? Не старий, а наприклад років 40—45. При цьому у нормальному фізичному та психологічному стані
Манюнайтед• 19 сентября 2024
Ответ дляRemensa
Тоді це був старий дід. Ніколи.
Как это николи?вон в теме с каселем 25летние пишут что родили бы от 57 летнего и хотят такого
golublexa3• 19 сентября 2024
В 21 рік зустрічалась з чоловіком, який на 12 років старший був за мене, самі мої гармонічні відносини.
ivanna.0412• 19 сентября 2024
Ответ дляТанюша
Так ви не путайте особистість і рядового
Он бред пітт вже старичок, але ж такий класний.
Ніколи мені він не був класним
В 20 многие вошкались с мужчинами в полтора два раза старше. И я тоже вошкалась пару раз. Сейчас в 40 понимаю, что они этим просто пользуются. Отсутствием ума и любопытством девочек, их наивностью. Радостно сейчас смотреть на то, что девочки уже реже таскаются с дядями, а больше с ровесниками плюс минус.
Ответ длялара89
В такому віці я була закохана по вуха в бідного студента
Ви були ровесниками? І що як склалось?
KristinkaCute• 19 сентября 2024
Если бы сильно нравился то да, но с пониманием что с возрастом он ещё сильнее поменяется
Ответ длялара89
Так,розбіглися.Кохання було довге
Але на той час мені пропонував чоловік 35 років стосунки,але куди там.Ніяки гроши мене не цікавили,тільки любов.
А вам скільки було?
Passiflora_• 19 сентября 2024
Для мене в 25 чоловік 45 до був старий дід.
10 років різниці ще якось можна зрозуміти, але 20 то багато.
У 25 ще ні, була молода і подобалися студенти.
У 27 якось зустріла дуже цікавого 43-річного, от з ним би щось могло бути, якби він був тоді вільний.
Після 35 вже старші лише у платонічному плані подобалися.
Тобто період, коли умовний татів друг міг би розглядатися як партнер, був недовгий.