А Я Самая Самая• 19 сентября 2024
Збулася маленька ювелірна мрія)
Ще рік назад створювала тут теми про тенісний браслет з діамантами. Довго ходила, вибирала. Жаба давила, але так хотілося) і ось вчора нарешті мрія збулася. Я дуже задоволена і щиро бажаю, щоб у всіх дівчат збувалися мрії про покупки. Ми ж на те і дівчата, щоб час від часу хотіти якусь дурню) а у вас є ювелірні " хачунемогу"?
Кокосиха• 19 сентября 2024
Хочу гарні сережки, антикварні або сережки з діамантами груша. Але ніде не встигаю, тільки побачу, як вони вже продані. Останнє те що сережки які я так хотіла, першою купила дівчина яка потім перепродує в інстаграмм. І сережки за 42 тис стали вже за 90. Ще й продались по цій ціні швидко:(
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
А будуть ціни ще вищі. Піднімають же податки на ювелірку сильно, курс росте. Тому краще купувати зараз. Але я уже все) всі ювелірні хотілки закриті на 5 років наперед)
Федорино Горе• 20 сентября 2024
Ответ дляНаучительница
А я наушники хочу, удобные, качественные, но не могу выбрать. Никакие не нравится. Вот вообще!
тоже не могла выбрать. остановилась на этих
Научительница• 20 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
И как, удобные? Я на Маршалл смотрю, пятые, по ним отзыв что мягкие и даже могут слетать, что мне и надо
Федорино Горе• 20 сентября 2024
Ответ дляНаучительница
очень. очень комфортно. уши не болят. мне супер