А Я Самая Самая• 19 сентября 2024

Збулася маленька ювелірна мрія)

Ще рік назад створювала тут теми про тенісний браслет з діамантами. Довго ходила, вибирала. Жаба давила, але так хотілося) і ось вчора нарешті мрія збулася. Я дуже задоволена і щиро бажаю, щоб у всіх дівчат збувалися мрії про покупки. Ми ж на те і дівчата, щоб час від часу хотіти якусь дурню) а у вас є ювелірні " хачунемогу"?
жінка незаміжня• 19 сентября 2024
Так фото будет? Без фото тема вброс. Я тоже могу написать, что мне сам арестович ’Мазерати’презентовал, шоб я в массы несла его словесную диарею.
автор А Я Самая Самая • 19 сентября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
А паспорт есть на бриллианты?
Так, звичайно. Це європейський виробник. Є паспорт, коробка дуже крута ще)) і мені ще його зробили коротше на 1 см по моєї руці. То повернули мені той діамантовий ’ огризок’. Я так розумію, що потім можна буде повернути оригінальний розмір в 18 см
Научительница• 19 сентября 2024
А я наушники хочу, удобные, качественные, но не могу выбрать. Никакие не нравится. Вот вообще!
На_оба_рот• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Вартість яка?
Ответ дляА ось і я
Обосрут и без фото
А если еще не один раз раз покажете в темах, то скажут точное количество показов - у меня так было с браслетами и сумкой
А, так то була я))) я ж мріяла про діамантовий браслет і грубіянила Вам в темах. Якось написала, що уже 100 разів ви нам його показували . Це я оте хамло) вибачаюся. Більше так не буду, бо тепер і в мене є. Не ображайтесь, будь ласка
Не танцую- но пою• 19 сентября 2024
Автор, ваша тема вброс и браслета у вас никакого нет. Чего вы людям голову морочите?
А ось і я• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Бляяя, бывает же)
Ну хорошо, что сами признались, носите и радуйтесь каждый день)
Крошка Енот• 19 сентября 2024
Дайте фото хоть из сети. Теннисную ракетку знаю, а браслет нет.
Я на хвилинку• 19 сентября 2024
А мы вчера 5 браслетов купили
Ответ дляА ось і я
Бляяя, бывает же)
Дякую) вибачаюсь ще раз) у вас дуже гарний браслет і чудовий чоловік)
Сонячний день• 19 сентября 2024
Ответ дляКрошка Енот
какой у автора, решите сами
раз не показывает, ближе к первому, где бриллианты только под лупой видны
Не танцую- но пою• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
А мы вчера 5 браслетов купили
О, мы тоже) пять волейбольных браслетов с бриллиантами)
А ось і я• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага, спасибо, я знаю)
Грибной_Дождик• 19 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
какой у автора, решите сами
И с каких пор Столичная является европейским производителем? И коробок крутых у них нет)
Почемучечка• 19 сентября 2024
Ответ дляА ось і я
Обосрут и без фото
Привет, Надежда
Оно само купилось• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ні)) бачилися ми не вперше. Я знала, що у неї ДН. І привітала на словах. Ну то вона і сказала, що хочу похвастатися, млв чоловік мені презентував годинник, який я дуже хотіла. Дорого, але мрія є мрія) доречі, він коштує 90 000 євро. Вона взагалі нескромна і навіть секретарям свого чоловіка часто показувати нові сумки, шмотки, ювелірку. Ну любить вона, щоб всі поряд казали: ’ вау, оце вам пощастило’. Ловить від того кайф )
Перед тим, як вигадувати, ви передивилися серіалів
Санька-4b93• 19 сентября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну нормальная ж тема для срача, не начинайте вот это вот всё.
Ответ дляНа_оба_рот
Вартість яка?
Я на хвилинку• 19 сентября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Не, у нас браслеты регби с сапфирами
Неместная Я• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Дякую щиро! Та тут покажеш і все обіс*уть. В мене невеличкий і не сильно дорогий. Як раз на кожен день)
Де купляли та ціна?)
Ответ дляНеместная Я
Де купляли та ціна?)
Чек вгорі
Не танцую- но пою• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Чек вгорі
Чек на улице нашли и бегом сюда?
Ответ дляНе танцую- но пою
Чек на улице нашли и бегом сюда?
Я б не відмовилася і браслет знайти на вулиці, але довелося заплатити
Ответ дляСонячний день
какой у автора, решите сами
Я вас і чекала в темі) нарешті ви дійшли
А ось і я• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучечка
Привет, Надежда
Давайте уже меняйте пластинку с Надеждой
А ось і я• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
фото
А зовут хоть Вас как?
Я никогда чеков не выкладывала, но уже несколько раз меня называли Надеждой
Кнопус• 19 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
какой у автора, решите сами
Я извиняюсь. Это два разных изделия на фото? Или ожидание - реальность?
Сонячний день• 19 сентября 2024
Ответ дляКнопус
оба теннисные браслеты, только камни разного размера
Неместная Я• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
фото
Не розумію італійську
Неместная Я• 19 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
какой у автора, решите сами
І моєму дитинстві ці браслети були модні