Ряженка• 19 сентября 2024
Дуфастон отзывы
Кто принимал, что можете сказать об этом препарате?
Влияние на здоровье, организм, вес?
Назначил гинеколог, так как начал сокращаться цикл месячных
Влияние на здоровье, организм, вес?
МастерЮля• 19 сентября 2024
Місячні робить.
Вага - індивідуально.
Я потім набрала на фемостоні + 10%. Його мені виписали після дуфастона
Вага - індивідуально.
Ряженка
• 19 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Місячні робить.
Вага - індивідуально.
Не зрозуміла, що значить місячні робить?
В мене скоротився цикл, тому лікар призначила.
Дивлюся, що також для вагітності призначають
Ряженка
• 19 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Місячні робить.
Вага - індивідуально.
До речі в мене бракує ваги, якщо наберу якісь 5 кг, то це плюс.
ВсеЧетко• 19 сентября 2024
Учора почала пити, лікар призначила викликати місячні. По самопочуттю- сьогодні тягне живіт і голова болить, сонливість
Ряженка
• 19 сентября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Волосы на подбородке начали расти
Кошмар
Почему так? Это же женские гормоны
Ряженка
• 19 сентября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Мабуть вони для регулювання місячних, бо мені навпаки потрібно розтягнути цикл
Ряженка
• 19 сентября 2024
Ответ дляВсеЧетко
На фоні скорочення місячних низький феритин та гемоглобін
marishka1001• 19 сентября 2024
При беременности назначали. Не влиял ни на что и на вес тоже. Разве что было подозрение в начале приема что головные боли от него,у самой мигрень при этом. Но потом прошло
Викачую яйцями• 19 сентября 2024
Пила 6 місяців,побочок не замітила
На вагу не вплинули
Для регульовання циклу
На вагу не вплинули
Для регульовання циклу
ВсеЧетко• 19 сентября 2024
Ответ дляРяженка
У мене все те саме, тільки навпаки все життя цикл довгий,35 днів
Ряженка
• 19 сентября 2024
Ответ дляharmyder
Дуфастон нічого не лікує, автор. Може, це у вас природне скорочення циклу з віком. У будь-якому випадку, треба причину шукати, а не просто пити Дуфастон.
Так зробила обстеження, таблетки призначив лікар за результатами обстеження.
Я ж не сама його прийняла рішення пити
Куплю орехи• 19 сентября 2024
Донька 15-и річна приймала в комплексі щє з одним препаратом, не пам’ятаю по тривалості скільки але все добре