Жена сантехника• 19 сентября 2024
гості
Живу з дитиною за кордоном.
Батьки були 3 місяці тому і планують приїхати на 4-5 днів.
Де Ви б їх поселили за таких умов:
- кухня-студіо з вітальнею разом, там стіл і диван - тут працюю з дому, крім цього є ще дитяча з маленьким ліжком і спальня,
- я часто працюю ввечері в кухні-студіо,
Ви б поселили батьків у вітальні, але новий диван постійно складати-розкладати туди-сюди?
Чи поселили б у спальні своїй? тоді кожен туалет мене буде будити, бо кухня-студіо і коридор - це один простір.
Де Ви б їх поселили за таких умов:
Жена сантехника
• 19 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Я бы поселила своих родителей в спальню. Пожилые люди хотят и днем отдохнуть, прилечь. Сама бы вполне обошлась детской и гостинной.
я років 10 тому приїжджала до своєї бабусі, вона тоді жила не в Україні. на місяць.
то вона мені віддала свою спальню, а сама спала на кухні..
в неї була міні-квартира
Латексне альтер ЕГО• 19 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
а це так важко?
Если спина больная, то тяжело
Пацака-задирака• 19 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
в неї була міні-квартира
Мне кажется хозяйке проще обустроиться на кухне или в гостинной, гости будут болтаться по всей квартире без определённой комнаты.
Латексне альтер ЕГО• 19 сентября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Стесняюсь спросить,чем?
Грязными ногами, например
графиняВишенка• 19 сентября 2024
Розберетеся,не чужі,близькі люди.Чи ж там не проблема переночувати
графиняВишенка• 19 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
я так подумала, що цей диван можна і залишити пару днів розкладеним.
просто біла стіна, переживаю, щоб не заляпали, якщо чесно
Не переживайте,розслабтеся.Таке,як президент має ночувати,стільки хвилювань
Закусенец• 19 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
і щодня диван складати/розкладати?
Ну да, не переломитесь за несколько дней
Закусенец• 19 сентября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Если спина больная, то тяжело
У всех троих?
Клевотница• 19 сентября 2024
Снимите родителям отдельное жилье на несколько дней. Пока они у вас в гостях
БеллаДонна• 19 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
пару раз в рік чому не можуть поспати в мене?
То навіщо тут тему створювати і щось питати, якщо Ви вже все вирішили?