Пасхальний тролік• 19 сентября 2024
Лізуть на балкон хробаки
Це ківсяки. Чорні. Вже третій рік восени і навесні з вечора, як тільки стемніє, і аж до ранку вони звідкись виповзають і лізуть. Ціла околиця в цих хробаках. І це все у великому місті, а не десь у селі. Людям, я так розумію, байдуже, бо ніхто про них не говорить...
Я живу на першому поверсі і вони лізуть до мене в квартиру. Якщо ввечері вийти і подивитися, то всі зовнішні стіни будинку обліплені ними. На балконі їх купа, і вони такі противні, я їх боюся.
Що мені робити, як їх позбутися. Допоможіть, будь ласка
Пасхальний тролік
• 19 сентября 2024
Ответ дляПуки-куки
Скажіть, будь ласка, де це, щоб я точно знала де не буду жити
Це в Україні
І якщо вони вже в одному місті, то скоро будуть всюди. Мені дуже дивно, що ніхто про це не говорить... Навіть мої сусіди не помічають, а коли їм конкретно показала, як вони повзають їм під ногами на вулиці, були здивовані.
І вони прямують нагору, лізуть по будинку і на верхні поверхи також. А на балконі завжди видно як вони повзуть на стелю. І також хочуть взагалі в квартиру заповзти.
Одним словом, це жах якийсь.
Пасхальний тролік
• 19 сентября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Та погугліть, що це за Чужие
Та я гуглила вже і стало погано. Люди ділилися, що вони їх відрами збирають, так багато.
Думаю, може комусь вдалося їх прогнати, тому питаю.
Просто звязда• 19 сентября 2024
В нас колись в будинок заповз такий через вікно. Я йшла кімнатою і побачила на килимі. Кричала на всю округу)
Памʼятаю на хаті їх теж декілька бачила, вони по штукатурці короїд нормально так повзають.
Як боротись не знаю, бо ми переїхали в квартиру.