Лівий Локіть• 19 сентября 2024
А пастеризованное молоко - это фактически то же, что и кипяченое?
Просто без кипячения?
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2024
Ответ дляСанта Барбара
А ультрапастеризоване?
Це нагріте дуже швидко до високих температур і швидко охолоджене
Санта Барбара• 19 сентября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
В пастеризованому можуть вижити спори бактерій
Тобто в магазинному молоці можуть бути бактерії??
Попихтю та й годі• 19 сентября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Именно поэтому оно скисает
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2024
Ответ дляСанта Барбара
В пастеризованому - так
Тут как тут• 19 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Именно поэтому оно скисает
Ультрапастеризованное не скисает, даже простояв в тепле два дня
Пищалка• 19 сентября 2024
І потім питання навіщо така складна програма в школі 🤦♀️
Авторе, біологію вчили, хто такий Луї Пастер і що він переміг?
Санта Барбара• 19 сентября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
В пастеризованому - так
Утрапастеризоване, виходить, краще?
Санта Барбара• 19 сентября 2024
Ответ дляПищалка
То поясніть тим, хто не в темі)
Попихтю та й годі• 19 сентября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Утрапастеризоване, виходить, краще?
Оно совершенно бесполезное
Лівий Локіть
• 19 сентября 2024
Я почему спрашиваю... Меня обычное не кипяченое молоко слабит, поэтому не пью его. Но заметила, что в кофейные напитки (например, в лате) добавляют ултрапастеризованное и такого эффекта нет. Думаю, может, ребёнку хлопья можно заливать просто ультрапастеризованным, а то я все кипячу?
Плакулька• 19 сентября 2024
Ответ дляПищалка
Я закінчила школу 20 років назад і вже майже нічого не пам´ятаю , ви думаєте, що біологію можна пам´ятати вічно?
Локшина на вухах• 19 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
Вас забанили в поисковике ?
Плакулька• 19 сентября 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Вас забанили в поисковике ?
Альо, це форум, він для того і створений, агресії тут не треба.
Пищалка• 19 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
Мені 45, памʼятаю, тому що це цікаві факти і вони відносяться до реального життя, до побуту. Але кожному своє - я зараз ніякі логарифми з функціями не згадаю. Але все ж таки загальна середня освіта потрібна для загального розвитку та мислення
Пищалка• 19 сентября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
У вас а у вашої дитини може бути різна реакція на молоко. Тому пробуйте, спостерігайте
Пищалка• 19 сентября 2024
Ответ дляКузякин
Кальций остаётся в молоке. Собственно говоря из-за чего его и пьют
Кальція в молоці децл. Найбільше його в твердому сирі типу пармезан. Ось ті крапочки що хрустять, це і є гарний кальцій, який добре засвоюється. З рослинних продуктів - це кунжут
ПАЦАНКА О• 20 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Оно совершенно бесполезное
Ні, воно краще, ніж стерилізоване, бо в ньому зберігаються корисні речовини, і безпечніше пастеризованого, бо гинуть спори.
ПАЦАНКА О• 20 сентября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Я так і роблю