Трусиковед• 20 сентября 2024
Гарбуз, відвалився зелений від куща, достигне? Що робити?
На кущі є гарбузи зелені, є нормального розміру є ще маленькі, чи встигнуть доспіти? Один зелений відпав, що з ним робити? Достигне? Як і що робити якщо достигне де покласти?
Борщик• 20 сентября 2024
Бабуся гарбузи складала всі в прохолодне темне місце, бо в теплому і світлому гніють. Зелений солодким і пахучим не стане, але може на кекси, чи солоні страви піде.
Трусиковед
• 20 сентября 2024
Ответ дляhrystia
В мене достиг
В мене сорт мускатний, невеликі вони. Я залишила на сходах на дачі щоб на сухому лежала на сонечку , тому і питаю чи щось вийде чи ні , може кудись перекласти чи в квартиру забрати на балконі хай достигає
Ответ дляТрусиковед
В мене чоловік теж посадив такі маленькі гарбузики. А що ви з них робите?
Трусиковед
• 20 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Трц на тертушку додаю в суп або тушковану картоплю, я її не люблю, то так в їжі не відчувається. Варю з кусочка пюре, додаю пюре в тісто для кексів дітям. А також це пюре додаю в тісто на оладки.
Бачила роблять запіканку зебру з творогом. Хто любить то можна печеню в горшочках з гарбузом, суп пюре, чи просто запікати з медом, або приправами. Вона більш солодка, дехто її сиру їсть
Ответ дляТрусиковед
Я ніколи нічого не готувала з гарбуза. Треба щось робити.
Трусиковед
• 20 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Ще роблять соки, а ще варення з апельсинами( яблуками/лимоном).
Суп пюре звичайний , суп пюре з печених овочів, суп пюре з сиром з пліснявою) це те що я бачила, але ми таке не вживаємо. Для випічки можна використовувати і тертий гарбуз для кексів, оладок але мої їсти. Не будуть тому на пюре роблю. Ще бачила печений гарбуз з беконом і тп. Варіантів море, для тих хто його любить.
Ще роблять печеню прямо в маленьких круглих гарбузах замість посуду.