вАлнуюся сильнА• 20 сентября в 16:20
Ситуація на роботі, дуже боляче, що я роблю не так?
Робота мені подобається, завжди стараюсь вкладатись в дедлайни, робити все вчасно, телефонує мені начальниця з криками , що буду я від неї відгрібати по повній. На питання що сталось, вона відповіла ти не закрила важливу задачу, тепер компанія буде в збитках через тебе, ледве не дурепою обізвала. Мені від цих слів почало трусити, я дуже перенервувала, напилась заспокійливих, телефонує вона мені через пів години:"азхах, твої дедлайни всі вчасно були закриті , то ми недогледіли, все добре, пока " Я розумію, що нічого катастрофічного не сталось, але на душі такий осадок лишився, що в мене просто немає бажання віддавати себе цій роботі по повній, як я це роблю, всеодно крайня буду як завжди(
Трейдер кріпти• 20 сентября в 16:23
Вважаю, що за цю ху*ню Вам мають дати премію або тижневу відпустку
Мамаша в бигудях• 20 сентября в 16:23
ну почему крайняя, она же перезвонила, извинилась. Ну ошиблись с кем не бывает
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:23
І це не перша ситуація, коли таке стається. Чому коли вкладаєшся по повній, то цього ніхто не цінує. Зате тих співробітників, які роблять все для галочки, вона в попу цілує, щоб не звільнились
Love_Love_Love_• 20 сентября в 16:24
Начальника ставите на місце, спокійно і впевнено йдете до її керівника і вимагаєте вибачення. Їй говорите щоб уе був останній раз коли вона собі дозволила піднімати на вас голос🤷♀️
Просто звільняєтесь
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:24
Ответ дляМамаша в бигудях
Вона не вибачилась , вона просто сказала що в мене все закрито, засміялась і все, сказала пока. Може вона й не мала і вибачатись
Миловидна леді• 20 сентября в 16:25
Ох авторе, що сказати… сама сьогодні ледь не хлопнула дверима. Бо не сподобався тон моєї письмової відповіді 😂 Вимоухала купу гівна, але потім були вибачення. Ну що, дороблю роботу і потім й бачити не хочу.
Засомневаю• 20 сентября в 16:25
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так до вас дошло,что начальство никогда не оценит ваши старания?
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:26
Ответ дляЗасомневаю
Дійшло, і дійшло ще те, що в колективі нікому нічого не можна розповідати.
Засомневаю• 20 сентября в 16:27
Ответ длявАлнуюся сильнА
А не наорали б нас вас,то не дошло бы,подойдите к ситуации философски
Миловидна леді• 20 сентября в 16:29
Ответ длявАлнуюся сильнА
О так, це точно
Хвець-тець• 20 сентября в 16:29
Ответ дляМамаша в бигудях
Вибачення там нема...Там просто ВСЕ ДОБРЕ...
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:30
Ответ дляМиловидна леді
О так, це точно
Правду бабуся моя колись казала, нікому нічого ніколи не розповідай , бо всі хороші , а потім можеш сильно розчаруватись
Миловидна леді• 20 сентября в 16:30
Ответ длявАлнуюся сильнА
Робочі колективи - це клоака. Підставлять і не задумаються.
ТрамвайGirl• 20 сентября в 16:31
Сочувствую вам, это очень неприятно((
У меня тоже сегодня неприятности на работе ...
Пукимончиг• 20 сентября в 16:32
Ответ длявАлнуюся сильнА
У вас є два варіанти: знайти собі нову роботу і при звільненні вказати причину, що це була неадекватна поведінка начальниці. І другий, це намагатися перестати вивозити на собі всі дедлайни. Можете зробити таку роботу над помилками, як би ви мали відповідати одразу, коли вона вам телефонує з криками. Не в шоці стояти, а одразу самій почати задавати питання їй: скажіть, які саме мої задачи не були закриті? Дайте більше конкретики, без конкретики це лише ваші емоції. Або одразу йти робити ескалацію і звертатись до того, хто має зробити втик вашій начальниці за її неадекватну поведінку. Перелаштовуйтесь з режиму жертви
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:32
Ответ дляЗасомневаю
Це так, дівчата. Просто я як подумаю, вбиваюсь на тій роботі завжди, затримуюсь, щоб все завершити добре після себе . А віддачі ніякої не бачу, два роки вже працюю на цій роботі, робота як дім для мене, а з таким відношенням я бачу треба щось інше підшукувати
Миловидна леді• 20 сентября в 16:35
Ответ дляТрамвайGirl
Сочувствую вам, это очень неприятно((
Ретроградний Меркурій чи що це
Хвець-тець• 20 сентября в 16:33
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я своїй онучці те ж кажу...Невісточці завжди казала так коли вона плакала від ’подружок’.Невісточка зрозуміла вже)))
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:33
Ответ дляМиловидна леді
Я то чула, що такі ситуації бувають, але еіколи не думала, що таке може зі мною статись. Всі наче бубочки такі, довіряєш людям, просиш поради, розповідаєш про свої помилки, а потім в один прекрасний момент, тебе просто так зливають
Миловидна леді• 20 сентября в 16:34
Ответ длявАлнуюся сильнА
Хто тягне - тим і поганяють. Бачите, що вас не цінують, нічого з цим не зробите. На жаль тільки йти.
Миловидна леді• 20 сентября в 16:34
Ответ длявАлнуюся сильнА
А в цій ситуації теж колеги намутили?
Освічую темряву• 20 сентября в 16:35
Ответ длявАлнуюся сильнА
Міняйте відношення,більше цінуйте себе, на роботі не затримуєетеся, не вбиваєтеся, там дивися і до вас поміняється відношення. Нажаль, незамінних немає, як би не старався, тому робіть висновки.
Мамаша в бигудях• 20 сентября в 16:35
Ответ дляХвець-тець
даже если и так , перезвонила сказала что все хорошо
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:36
Ответ дляПукимончиг
Втик їй ніхто не зробить, вона з вищою начальницею в нормальних стосунках. Та й нашої майже на роботі немає, з 8 годин робочого дня, вона від сили години дві може побути на роботі, а все інше вирішує свої справи, манікюр, магазини, перукарня, дітей зі школи треба їй забрати і все. А ти сидиш там 9 годин, без нормальної перерви, ще й поганий
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:36
Ответ дляХвець-тець
В мене подружка одна єдина, але вона найкраща. Інші відшились ще як студенткою була
Чупа-чупс• 20 сентября в 16:37
Ответ длявАлнуюся сильнА
є такі хами, які спочатку рота роззявлять, а потім типу під дурочку: хі, хі, ха, ха
Allka- skakalka• 20 сентября в 16:37
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сейчас вообще начальство быдло какое-то ,адекватных очень мало ,в любой сфере .
Понты сплошные , выпендрёж ,показать что такие важные ,куда там 😏
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:40
Ответ дляМиловидна леді
А в цій ситуації теж колеги намутили?
Колеги буває туплять але не в цій ситуації. А раніше таке було, що вони не закривали звіти, і потім були проблеми, начальниця їм це завжди наодинці каже, або як і телефонує , то робить так щоб ніхто не чув. А коли мої промахи бувають, то відчитує мене при всіх в спільній групі, або телефонує при всіх. А за ту задачу, що сьогодні мені телефонували, їй сказала моя колега, з якою ми завжди добре спілкувались , каву пили. Їй просто здалось що в мене не закрито і вона сказала це начальниці, а начальниця не розібравшись набрала мене