вАлнуюся сильнА• 20 сентября в 16:20
Ситуація на роботі, дуже боляче, що я роблю не так?
Робота мені подобається, завжди стараюсь вкладатись в дедлайни, робити все вчасно, телефонує мені начальниця з криками , що буду я від неї відгрібати по повній. На питання що сталось, вона відповіла ти не закрила важливу задачу, тепер компанія буде в збитках через тебе, ледве не дурепою обізвала. Мені від цих слів почало трусити, я дуже перенервувала, напилась заспокійливих, телефонує вона мені через пів години:"азхах, твої дедлайни всі вчасно були закриті , то ми недогледіли, все добре, пока " Я розумію, що нічого катастрофічного не сталось, але на душі такий осадок лишився, що в мене просто немає бажання віддавати себе цій роботі по повній, як я це роблю, всеодно крайня буду як завжди(
Тётя Хрюша• 20 сентября в 16:41
Ответ дляМамаша в бигудях
даже если и так , перезвонила сказала что все хорошо
Ну шо Ви таке пишете..
Людину довели до нервового напруження своїми словами, а Ви все-:ну подзвонила,ну сказала..
Якби начальник нормально сказала що є проблема, зараз будемо думати і що треба дивитися строки завдань .а не залякала людину,а потім ха-ха..
Спішу - перекидаюсь• 20 сентября в 16:41
не треба бути рохлею та не впевненою
треба було сказати, що ви все зробили вчасно
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:42
Ответ дляОсвічую темряву
Міняйте відношення,більше цінуйте себе, на роботі не затримуєетеся, не вбиваєтеся, там дивися і до вас поміняється відношення. Нажаль, незамінних немає, як би не старався, тому робіть висновки.
Я теж так завжди думаю, але в мене так не виходить. Я прихожу на роботу, і в мене вже фронт роботи на 9 годин, інколи навіть і не встигаю закрити все вчасно, але коли не встигаю, то попереджаю начальницю завжди. І вона як якась трясовина , яка затягує. Закрив одну задачу, і з´являється азарт за щось інше братись.
Засомневаю• 20 сентября в 16:44
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це так, дівчата. Просто я як подумаю, вбиваюсь на тій роботі завжди, затримуюсь, щоб все завершити добре після себе . А віддачі ніякої не бачу, два роки вже працюю на цій роботі, робота як дім для мене, а з таким відношенням я бачу треба щось інше підшукувати
Нигде нет работы как дома,никакой семьи на работе нет. От и до от сих до сих по инструкции и без лишней гонки, особенно если она не оплачивается.
Я вот на государственной работе, принимают звонок от человека без лимита,хоть 20 минут, потом отключились,начали жалобу писать, тихо мирно,не спеша, копируя все данные по одному из карточки.Тревога,все вышли, кварцевание кабинета полчаса,сидим во дворе. Чай,еда,когда хочешь, уровень пофигизма бог.) Ну правда ЗП 13900,зато рабочий день шесть часов.
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:44
Ответ дляЧупа-чупс
є такі хами, які спочатку рота роззявлять, а потім типу під дурочку: хі, хі, ха, ха
Я би не сказала, що вона хамка. Нормальна , адекватна людина. Просто мене ображає те, що як я в неї напряму запитую, то вона каже, що все ок, нічого страшного і тд. А потім як тільки день закінчується, ввечері починається писанина в чат, я те все читаю, нервую, і в мене немає бажання їхати на ту роботу
вАлнуюся сильнА
• 20 сентября в 16:45
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
не треба бути рохлею та не впевненою
Я сказала їй що я все закрила , що в мене не було червоних колонок в особистому кабінеті, на що вона мені своє ж казала: ні ти не закрила
всемВсёИмного• 20 сентября в 16:47
с такой тонкой дешевной организацией долго не протяните
учитесь отстаивать себя и делать это молниеносно и в деловом формате, а не падать в обморок от каждой претензии
Почемучка• 20 сентября в 16:48
ваша начальница дура, она доолжна была сама контролировать каждый дедлайн, а не спрашивать уже в конце и психовать.
Освічую темряву• 20 сентября в 16:49
Ответ длявАлнуюся сильнА
Колеги буває туплять але не в цій ситуації. А раніше таке було, що вони не закривали звіти, і потім були проблеми, начальниця їм це завжди наодинці каже, або як і телефонує , то робить так щоб ніхто не чув. А коли мої промахи бувають, то відчитує мене при всіх в спільній групі, або телефонує при всіх. А за ту задачу, що сьогодні мені телефонували, їй сказала моя колега, з якою ми завжди добре спілкувались , каву пили. Їй просто здалось що в мене не закрито і вона сказала це начальниці, а начальниця не розібравшись набрала мене
І та коза, не могла сказати вам, що ій ’щось здається’, а прям одразу начальниці, щоб що ?
Я взагалі людина дуже не конфліктна, але принагідно б теж начальниці сказал, що мені здається, ніби так колега, щось не доробила/не закрила.
Непереможна• 20 сентября в 16:50
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вона не вибачилась , вона просто сказала що в мене все закрито, засміялась і все, сказала пока. Може вона й не мала і вибачатись
бидло, може, й не мало. А нормальна людина і адекватний керівник, якому потрібна здорова атмосфера в колективі - мала
Освічую темряву• 20 сентября в 16:50
Ответ длявАлнуюся сильнА
ПОчніть з нормальної перерви на обді, встали і пішли. від роботи коні дохнуть і вона ніколи не закінчується, а ви у себе одна.
Освічую темряву• 20 сентября в 16:53
Ответ длявАлнуюся сильнА
А у вас обов´язок після роботи перечитувати чат ? Телефон робочи й чи особистий? РОбочий залишили на роботі і додому. Тому вами й користуються, що знають. Алекватна людина зателефонувавши, спробувала б іншим тоном запити, чи у вас все закрито, а не горлати, а потім хіхікати, що все норм.
Непереможна• 20 сентября в 16:53
Ответ дляЧупа-чупс
звичайне бидло, котре так і не навчилось людиною бути. чеши -не-чеши, кропи нішею-не кропи...
Непереможна• 20 сентября в 16:54
Ответ дляAllka- skakalka
Сейчас вообще начальство быдло какое-то ,адекватных очень мало ,в любой сфере .
Понты сплошные , выпендрёж ,показать что такие важные ,куда там 😏
бо люди замкнені, як пси в клітці, і від безвиході все терплять
Непереможна• 20 сентября в 16:55
Ответ дляТётя Хрюша
Ну шо Ви таке пишете..
то така сама пише
Мамаша в бигудях• 20 сентября в 16:59
Ответ дляТётя Хрюша
Ну шо Ви таке пишете..
так а что ж она такая переляканая, не отстаивает себя? почему когда начальница звонила, автор не ответила, Марьванна, давайте разбираться, я все свои задачи выполнила вовремя?
Раз автор такая пуганая, то не факт что там все было так как автор рассказывает. Может там было все попроще и потише, но у страха глаза велики как говориться, вот автор себе и надумала, что капец, накричали наорали, все капец
Невидимка Майя• 20 сентября в 17:05
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сдала одним словом
Невидимка Майя• 20 сентября в 17:09
Ответ длявАлнуюся сильнА
Фото или скринот со временем сдачи каждый вечер себе оставляйте.Она Вам пишет-вы ей скриншот или фото и можете вообще не отвечать.Вы же понимаете,что наорала она на Вас ничего не проверив,а просто со слов Вашей сотрудницы.И да,перестаньте с ней на кофе ходить
Борисфенка• 20 сентября в 17:10
Ответ длявАлнуюся сильнА
Втик їй ніхто не зробить, вона з вищою начальницею в нормальних стосунках. Та й нашої майже на роботі немає, з 8 годин робочого дня, вона від сили години дві може побути на роботі, а все інше вирішує свої справи, манікюр, магазини, перукарня, дітей зі школи треба їй забрати і все. А ти сидиш там 9 годин, без нормальної перерви, ще й поганий
Тут доречною буде приказка:
’Більше всіх у колгоспі працював кінь, але головою колгоспу він так і не став’.
Беріть приклад з начальниці.
Розвідка Маші• 20 сентября в 17:14
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дійшло, і дійшло ще те, що в колективі нікому нічого не можна розповідати.
а это должно было дойти еще до поступления на работу.
Сама купляю квіти• 20 сентября в 17:26
Ответ дляМамаша в бигудях
ну почему крайняя, она же перезвонила, извинилась. Ну ошиблись с кем не бывает
Помилилась - перепроси, корона від цього не впаде.
І тим більше оці наїзди не розібравшись в дусі ’ти зараз відгребеш!’ дуже непрофесійно і по хабальськи
Мамаша в бигудях• 20 сентября в 17:27
Ответ дляСама купляю квіти
ну пусть авто увольняется, какие проблемы?
Сама купляю квіти• 20 сентября в 17:28
Ответ длявАлнуюся сильнА
І це не перша ситуація, коли таке стається. Чому коли вкладаєшся по повній, то цього ніхто не цінує. Зате тих співробітників, які роблять все для галочки, вона в попу цілує, щоб не звільнились
Бо чомусь думає, що ви нікуди не подінетесь. У вас я так розумію і певна кваліфікація, і досвід є, подумайте щодо пошуку іншої роботи з більш адекватним керівництвом
Не обижаюсь• 20 сентября в 17:34
Та ви найомний працівник, послали накуй і звільнились, а вони хай далі розгрібають самі
Сама купляю квіти• 20 сентября в 17:38
Ответ длявАлнуюся сильнА
Уся писаніна в чаті читається виключно в робочі години, якщо у вас немає прям дуже великого особистого бажання.
Бо як бачите ніхто це цінувати не буде і спасибі вам не скаже.
Таке можна робити виключно з лояльним до вас керівництвом, коли знаєте що ви позапланово відповісте і вирішите проблему, але і вам потім підуть назустріч коли вам треба буде.
В вашій ситуації точно не варто
Швабристка• 20 сентября в 18:11
Автор, я сама є відповідальною тютею, яка не здатна відповісти категорично і межі встановити. Але з життєвим досвідом розумію помилки.
Це більше схоже на комплекс відмінниці - ’я так стараюся і викладаюся на 200%, чому мене не хвалять’. Таких зазвичай і не цінують, навіть ефективнішими можуть вважати меньш відповідальних, але впевнених.
Берете і встановлюєте свої межі - щоденний обід в певну годину, жодних переписок в робочосу чаті в позаробочий час. І кілька разів дуже категорично і впевнено відповілаєте, що в якості сіоєх роботи впевнені на 100%. Модете навіть легко (без хамства та істерики) наїхати на керівницю і колегу-стукачку.
І через певний час до цього звикнуть і межі не переступатимуть. Не звикнуть - шукайте іншу роботу.
Бачте в чому пролема - керівниця тільки на вас наїжджає. Не тому, що не злюбила чи погано працюєте, а відчуває слабинку. Іншим спробуй так скажи чи напиши - дадуть відпір і заміну шукатимуть.
В мене 2 отакі нарвані шефи були, спалахували на рівному місті. Але єдина відмінність - до всіх ставилися однаково, ми або по черзі вислуховували, або всім відділом прочуханку отримували. Це просто специфіка характеру, в цілому добрі були, зарплата стримувала.
Не навчитеся відстоювати власні межі - ситуація повторюватиметься. В мене на коюеій роботі єпроблема надмірної моєї відповідальності і ’трудоголізму’, але це користі нікому не приносить і ефективність моя не доведена.