Стріляний птах• 20 сентября 2024
Коли вам в останне піднімали зп і на скільки?
...
Стріляний птах
• 20 сентября 2024
Просто цікаво чи у всіх зараз все погано, чи тільки у нас. Бо ціни ростуть, а зп до війни була, така і лишилась.
Стріляний птах
• 20 сентября 2024
Ответ дляША! я прийшла!
піднімають кожен рік в кінці березня, на 8-10%
Це велика рідкість.
Ms. Похвала• 20 сентября 2024
4% в начале года при инфляции в стране 7%. Суммарно за 2 года 17% инфляция и мне подняли на 7%. Пичалька. Не Украина, для справки
Шпондєр• 20 сентября 2024
2021, на 25%
До того у березні кожного року підіймали. Від 2021 жодного разу(
Не будь КакСвета• 20 сентября 2024
З 22го зменшили на 10 % з 24 збільшили на 15%
Але загалом стало розслабленіше на роботі
Вареничніца• 20 сентября 2024
мне поднимали зп за время войны 3 раза. 2 раза - просто поднимали, 3 раз повысили в должности. я знаю, что не везде так, поэтому даже подругам не говорила, у них на работе все не очень(