Вмію заміряти найкраще• 20 сентября 2024

Підкажіть школу/репетитора для 7 класника. Дякую

Вітаю, питання в темі .. буду дуже вдячна за ваші поради.
І цікавить які зараз ціни за 1 урок, хто займається, можливо офлайн і не може порадити онлайн, скільки платите?
автор Вмію заміряти найкраще • 20 сентября 2024
Математика 🙄

Millie• 20 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Математика 🙄
Напишите в личку
Бегущаяпо• 20 сентября 2024
У нас укр мова 300грн/час, матем - 330/50мин
Ответ дляБегущаяпо
Підкажіть яке місто ?
Бегущаяпо• 20 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Підкажіть яке місто ?
Онлайн, математику могу посоветовать, укр пока непонятно
Ответ дляБегущаяпо
Ціна завелика, ми з невеликого міста, з відповідними зарплатнями .. дякую. Але, якщо можна, напишіть буду розглядати всі варіанти
Бегущаяпо• 20 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
YourSchool .com. ua

Да, цены такие( дешевле не нашла, верней 1 нашла, но вообще ниочем пробный урок был

Ответ дляБегущаяпо
YourSchool .com. ua

Зрозуміло, дякую
Entyal• 20 сентября 2024
Добрий день. Я викладаю математику онлайн. Можу запропонувати заняття в парі. Якщо цікаво звертайтесь в приватні повідомлення)
Лена Кор• 21 сентября 2024
Якщо б Ви у Києві були, то школу підказала б .
Сама - репетитор з математики, але у мене нема вільних годин, ще 4 учня ’в черзі’.
Анонім Перший• 22 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вам тоді потрібно шукати по рекомендаціям з Вашого місця, якщо Ви вважаєте 300-330 грн забагато.
Я сама репетитор з математики.
Але з великого міста, працюю тільки онлайн, тому не маю прив´язки до конкретного міста.
Вартість моїх уроків і у всіх моїх подруг, що працюють репетиторами на цей навчальний рік 350-400 грн. І це ще невисокі ціни.
Моя дитина займається з репетитором англійської мови - вартість 300 грн.
Не знаю жодного гарного репетитора з цінником нижче 300 грн (це я про цей навчальний рік).