ВсеЧетко• 20 сентября 2024
Хто ставив мірену при міомі, були побочки?
Лікар рекомендує поставити мірену, але переживаю за негативні відгуки
Куда_бежать• 20 сентября 2024
Не переживайте
У меня ничего не было по части гинекологии, но усилилась депрессия и я убрала.
Попробуйте, в любой момент можно снять.
Щаслива Я• 20 сентября 2024
Найпопулярніший відгук, який зустрічала закінчувався чимось типу ’я щаслива, що з мене її дістали нарешті’(на ютубі багато оглядів, правда англійською).
сою не люблю• 20 сентября 2024
Я с ней жить снова начала, гемоглобин поднялся, месячных нет. Мой отзыв положительный. Ставила с лечебной целью. Но первые 3 месяца мазня была постоянная.
ИзЮмрудная• 20 сентября 2024
в мене стоїть 1,5 року, мала ендометріоз, в мене побічок не було, в інструкції вони описані, як і інших ліках, тому у вас можуть бути, а може і не бути, зважуйте чого боїтеся більше: побічок від мірени чи міоми, яку маєте
Кидаю курити• 20 сентября 2024
Стоїть Мірена 5 років, буду знімати і ставити нову.
Недоліків немає, інколи маже, але то просто легкість у зрівнянні з тим як мене заливало (міоми).
Вареничніца• 21 сентября 2024
был ендометриоз, миомы-поставила-и жит начала! Супер. Стоит 4 года. Потом опять поставлю!