Пилосмок працює• 20 сентября 2024
New balance 1906 де купити оригінал?
На оф сайті є , можливо є сайт де трішки дешевше? Дякую
Пилосмок працює
• 20 сентября 2024
Ответ дляКицюююня
Я от не знаю де люди примудряються купувати не оригінали.
От я уже два рази замовила, казали що оригінал, а прийшла репліка по ціні оригіналу
Я Вас не боюся• 20 сентября 2024
Я все купляю на оф.сайті або в фірмових офлайн магазинах. Бо на олх в т.д. як не зайдеш - одні «оригінали» по ціні 1500 грн
Даю справку• 20 сентября 2024
Ответ дляКицюююня
А що, на Кідстафі чи ОЛХ кроси за 2-3 тисячі такий самий оригінал, як і в оф.магазинах за 5-7 тисяч?
Кицюююня• 20 сентября 2024
Ответ дляДаю справку
В мене навіть думки не було ,що хтось може вірити в оригінал за 2000 грн.
Той хто так купує ,має особливий талант.Я таких не знаю.