Цибулька зла• 21 сентября 2024

Які плани на вихідні?

Чим плануєте займатися?
Благоуханочка• 21 сентября 2024
Пити вино і сходити на ринок за рукколою

автор Цибулька зла • 21 сентября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Вона така не смачна, один раз скуштувала
Благоуханочка• 21 сентября 2024
Ответ дляЦибулька зла
За 🍅 сходіть.
Чи за кропом.
БеллаДонна• 21 сентября 2024
Картофан копати, вино робити і сік.
Деловитая• 21 сентября 2024
Можливо гості будуть, тоді прогулянка разом в парку і піцца. Як ні, то пікнік в парку і велопокатушки з дітьми.
Рожева юбка• 21 сентября 2024
Замочу квасолю, салат зроблю))
Зліпок ступні• 21 сентября 2024
Спать до 12, на завтрак приготовить шаурму, а потом видно будет
Оченьценная• 21 сентября 2024
Утром иду со своим песиком на дрессировку, потом отдых,потом хотим поехать где-то вкусно покушать. В воскресенье опять дрессировка, у меня бассейн и вечером на дежурство
100pudov• 21 сентября 2024
Працюю🥲

Черпак_для_фантазий• 21 сентября 2024
В субботу працюю, їду на роботу на таксі за рахунок фірми. Тому норм.
А в неділю з другом йдемо в кіно. Мене 16 числа кинув мій мч, тому тепер можна і з друзями - чоловіками гуляти .
автор Цибулька зла • 21 сентября 2024
Ответ дляДеловитая
Так хотіла покататися на велосипеді, не вийшло, можливо вже на наступне літо 😟
автор Цибулька зла • 21 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Шкода, але добре, що у вас є така підтримка у вигляді друга, бажаю вам щастя в особистому житті👩‍❤️‍💋‍👨
Деловитая• 21 сентября 2024
Ответ дляЦибулька зла
А чого? Погода норм ще.
Файна пані• 21 сентября 2024
Працювати , потім до супермаркету та вино ввечері , можливо кудись поїду чи кіно буду дивитись
Черпак_для_фантазий• 21 сентября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Дякую. Та я вже не сподіваюсь, на щастя в особистому житті. Боляче настільки, що не хочу нікого і нічого. Просто це все співпало з іншими ударами долі. І я трішки а… фігєла
Кусюче сонечко• 21 сентября 2024
Святкувати сина День народження
пу_пугренчик• 21 сентября 2024
работать ночью, как сейчас, спать днем((
Каяспер• 21 сентября 2024
В кино на «Граф Монте-Кристо» сходить
Вот Она Я• 21 сентября 2024
Лечить пневмонию 😞

Танцепесенная• 21 сентября 2024
Поеду в соседний город на Окроберфест, потом на концерт под открытым небом. Воскресенье церковь и потом снова концерт.
ХаДиДиШь• 21 сентября 2024
Еще валяюсь, муж собаку идет выгуливать сейчас.
Я в душ, потом завтрак.
Едем на рынок, в супермаркеты за продуктами, потом в садовый центр за хризантемами в горшках для террасы. Днем я позагораю, муж траву косилкой покосит. Замаринуем мясо и рыбу на ужин. Хочу сделать маринованных помидоров пару банок, купила у бабули вчера по 25 грн кг домашних.
Еще очень хочу холодного нефильтрованного пива и бычка, прям думаю со вчера об этом.
12 галюцинаций• 21 сентября 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я в душ, потом завтрак.
Ось таке пиво дуже раджу, може і банально що чернігівське, але смачно!
ХаДиДиШь• 21 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ой это прям классика в годы студенчества, у него привкус прикольный)
А я сейчас беру на разлив что то типа украинского хугардена.
12 галюцинаций• 21 сентября 2024
Ответ дляХаДиДиШь
А мені живе розливне бродить в животі) а це пиво вперше спробувала в свої 45 років)))
hrystia• 21 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
Замочу квасолю, салат зроблю))
Який салат? Діліться рецептом)
hrystia• 21 сентября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Прочитала і пішла в підвал по вино)
hrystia• 21 сентября 2024
Сьогодні є робота біля дому, а завтра планую зʼїздити в Яремче погуляти. Живу неподалік.
Рожева юбка• 21 сентября 2024
Ответ дляhrystia
Який салат? Діліться рецептом)
Зварити квасолю. Потім окремо посмажити багато тертої моркви і цибулі трохи менше. Цю засмажку перемішати з вареною квасолею, додати майонез і часник. Можна їсти як теплим, так і холодним.
hrystia• 21 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
Я в такий салат даю олію. Ми на Святвечір завжди готуємо. З майонезом не пробувала 🤔 Зовсім інший смак, напевне.
Рожева юбка• 21 сентября 2024
Ответ дляhrystia
З майонезом пікантніше і не так жирно мабуть. Я коли овочі смажу, то олії стараюсь геть по мінімуму. А майонез 28% додаю.