На циголках• 21 сентября 2024

Слухайте, а вас справді не лякає зміна клімату?

Оце дуже спекотне літо, неврожай, те що річки висихають? Україна, між іншім не дуже добре забеспечена прісною водою, а це не тільки пити -істи, це ще і сільске господарство. І що очевидно клімат змінюється не в кращу сторону. От я , наприклад, вважаю що треба скоротити використання авто, пересісти на велосипеди, користуватися ОТ, приділити увагу екології, бо ми справді як дикарі живемо, все навколо забруднюємо.
Результат:
вже голосів: 353
186 (52.69%) лякає
88 (24.93%) не лякає
32 (9.07%) пофіг
29 (8.22%) нічого не зміюється
18 (5.1%) після нас хоч потоп
ok1904• 21 сентября 2024
Ответ дляНа циголках
Третя, погугліть
ВВП 6 місце

Ласкове телятко• 21 сентября 2024
Ответ дляok1904
Ну не третя, але в 5ці. В ЄС найбагатша країна,але те, що закрили свої АЕС їм шани не робить
3я, в этом году обогнала японцев на 300 млрд
Эта_Шикарна)• 21 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
То хай Європа думає про прісну воду. Ось там срака буде повна.
А у нас не так с водой? Колодцы пересыхают, вода грязная и ее тоже часто нельзя пить(((
Xвостокрутелка• 21 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это во всех странах Западной Европы так сейчас
Не во всех.
Кров з молоком• 21 сентября 2024
Ответ дляПокорительная
В Німеччині.
Позакривали атомки.
Стали залежними від рос.газу.
Автомобільна промисловість погано переходить на виробництво електромобілів, заводи закриваються.
Зелені при владі. Німці кажуть, то найгірше правління.
Економіка просіла.
Атомная энергетика - самая экологически чистая, если что.
Так что эти бредни про борьбу за экологию - для очень наивных
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляПокорительная
В Німеччині.
Позакривали атомки.
Стали залежними від рос.газу.
Економіка просіла.
Я також чула що багато заводів закривають.
Та що там заводи. Була у місті з населенням 200 000 +, в центрі закрили Макдональдс, бо нерентабельно.
Малая Налегке• 21 сентября 2024
Зміна клімату не лякає - вона циклічна. Колись на території України був льодовик, а пустеля Сахара була зеленою країною озер.
Мене більше лякають методи боротьби із зміною клімату (згадайте боротьбу із ковідом, на самому початку, коли закривали парки, коли складно було отримати медичну допомогу і т д), мене лякає довготривала війна і невідомо скільки вона ще триватиме

Полюю на дрони• 21 сентября 2024
Ответ дляok1904
Ракета то саме що літак, те саме пальне. Нічого нового. Цивільні, транспортні потужні літаки літали.
так викиди не тільки поки летить, а найбільше коли взривається. Чи літаки кожен взриваються?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 сентября 2024
давайте закроем все пром. производство, а не сядем на велосипеды, вернемся к охоте и собирательству ))
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ну, на примере Германии и того, что зелёные ( я про их партию, если что), сделали с энергетикой, поставив страну в зависимость от других, методички работают. И если ищешь отзыв на крем, то в первых абзацах идёт восторженное описание переработанной упаковки, отсутствию полимеров и т.д.
К чему это? Я тоже такое часто читаю
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляНа циголках
Ви таке пишите, наче я пишу що шахеди і бомби то фігня. Але моя тема про клімат, не про війну. Від зміни клімату ми теж можемо померти
А в Європі можна померти від бронхіту чи запалення легенів.
Так що таке. Вам сьогодні хочеться нагнітати?
Ласкове телятко• 21 сентября 2024
Ответ дляok1904
ВВП 6 місце
Что гуглить?
Самая популярная экономическая аналитика этого года, как немцы впервые обогнали японцев по размеру своей экономики, почти 4,5 трлн
ТихоЯ• 21 сентября 2024
А про які зміни ви говорите?
То я реально не помічаю змін кліматичних в Україні
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Чому?
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
И крысы толпами шастают в общественных местах ибо уличные коты это зло злющее. И штаф за убийство осы. А то, что от укуса осы можно налогоплательщику умереть от аллергической реакции, то такое..
И крыс нельзя травить
КротоТо• 21 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
А про які зміни ви говорите?
Аномальна спека влітку, спекотний вересень без дощів - так було завжди?
Кров з молоком• 21 сентября 2024
Ответ дляЛуковая
Производство переносят в штаты- готовятся к энергетическому кризису в европе
автор На циголках • 21 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В Україні, навідміну від зах Європи, майже нема промисловості
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляНа циголках
Не слухайте рос пропаганду, Німечина - 3 економіка світу, вона сильна як ніколи)
Тому самі німці зараз ниють, що стало важко жити.
За два з половиною роки війни там деякі ціни на продукти виросли в два рази

ТихоЯ• 21 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Було по різному.
Якесь літо холодне і дощове, якесь спекотне.
ТихоЯ• 21 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Але абсолютно не має такої тенденції до зміни.
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляНа циголках
Третя, погугліть
Вам від цього легше?
Що це дає пересічному громадянину?
Ласкове телятко• 21 сентября 2024
Меня волнует больше всего, что в Украине не развивалось лесоводство десятилетиями.
Это лёгкие земли, это критично важно.
По итогу ничего не высаживается массово, Карпаты полулысые стоят.
30 лет нужно, чтобы лес вырастить.
Сама много высаживаю деревьев, естественно, не покупаю срезанные ёлки лет 15, покупаю в горшках и высаживаю, у самой на даче несколько растет, друзьям раздавала.
Сейчас вообще на огромных территориях не останется леса. Да, на фоне стертых городов и человеческих трагедий это не намечается, но проблема огромная в многолетней перспективе.
автор На циголках • 21 сентября 2024
Ответ дляЛуковая
Люди завжди ниють) і чим краще живуть, тим більше ниють. Не виросли продукти у 2,5 рази, це маячня.
автор На циголках • 21 сентября 2024
Ответ дляЛуковая
Вам від цього легше?
Що це дає пересічному громадянину?
Мені байдуже, спростовую страшилкі про німецьке зубожіння
АсобеннАя• 21 сентября 2024
В мене наприклад машини немає, але кому від цього краще? Що мені за це? Окрім дискомфорту, коли не можеш добратись куди потрібно і щось перевезти? Я така ’’суперова’’ і для когось зберігаю природу, а інші забруднюють і живуть ні в чому собі не відмовляючи?) А взагалі Ви така мила і наївна. В нас наприклад річка давно забруднена. Замість того, щоб її очистити зробили набережну біля болотця. Наліпили висоток біля річки де по закону не мають права. Але й цього мало було, так вирішили перенести базар до річки. Ну Ви уявляєте, що таке базар біля річки? Якщо ні, то уявіть, що весь зіпсований товар, сміття будуть утилізувати в річку. Дешево і сердито. Навіть не покупці, а самі торговці. Так що навіть, якщо я буду останньою падлюкою і спеціально кину якусь обгортку в річку, то це пшик в порівнянні з тим, яку шкоду завдасть дядечко, якому все мало грошей і потрібно все забудувати)
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Что гуглить?
Поставте на зарядку телефон.
І досить вихваляти Німеччину.
Від цього звичайним людям не стане легше жити, пенсійний вік хочуть збільшити до 70 років в найближчі роки
автор На циголках • 21 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Було по різному.
Погугліть клімат в Україні, графік показує що кожен рік спекотніше. І крім того тотальне забруднення грунту і води
Луковая• 21 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
Скільки себе пам´ятаю. Ще була дитиною, дуже спекотне літо було в завжди така погода у вересні
Ласкове телятко• 21 сентября 2024
Ответ дляЛуковая
Не стрессоустойчивые.
Нулевой рост уровня жизни уже основание для нытья, это же вам не украинцы.
На 0,1% сократился ВВП за второй квартал 2024 г, такая же инфляция. И прогнозы на рост сейчас у аналитиков.