Люблю кетчуп• 21 сентября 2024
Підкажіть по таксі… До котрої комендантська година у Львові? Потрібно їхати
В 6 ранку автобус, потрібно буде в 5 ранку викликати таксі доїхати до жд вокзалу від району Чорновола
Підкажіть яке таксі викликати, болт працює з 5 ранку? Можливо знаєте додатки які в комендантську працюють?
ГугелП@лАмался• 21 сентября 2024
В комендантську не працюють. Можна пробувати дзвонити 838, оптимальне, але нема гарантії, що приїде, навіть якщо вони вдень вам скажуть, що приїде.
Але 5:10-5:15 вже їздять багато. Від чорновола до вокзалу їхати 10 хв в такий час, тому встигете точно
Голена блондинка• 21 сентября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Реально раньше такси ездят. Жили в районе высокого замка. Ровно в пять уже машины ждали)
ГугелП@лАмался• 21 сентября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Я живу у Львові і щодня добираюсь на 5:30 на роботу. Далеко не завжди таксі їздять раніше
Голена блондинка• 21 сентября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Возможно, кто рядом берут заказы. Очень часто соседи куда-то ездили прямо в 5.00, с таким грохотом, что невозможно пропустить их отъезд. Как вариант, можно пробовать заказ с вечера на время поставить. Рискованно, правда, если отменят.
Люблю кетчуп
• 21 сентября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А яке ви замовляєте?
ГугелП@лАмался• 21 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А яке ви замовляєте?
Найчастіше уклон. В 5:15 майже завжди вже є декілька машин поруч
Люблю кетчуп
• 21 сентября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую