Бабулька• 21 сентября 2024
Жінки, в яких є діти - які у вас хоббі?
Я люблю дивитись кіно, коли лягає дитина.
Десь 1 вечір в тиждень щось складаю/прибираю дома.
Пару вечорів можу подивитись кіно.
Часом йду спати з дитиною.
Недавно почала пригадувати англійську - слухаю навчальні відуо на ютуб.
Також стараюсь хоч іноді щось по психології слухати (маю декілька куплених вебінарів, на яких нема часу).
От думаю: як це все упорядкувати.
Щоразу просто по бажанню? чи собі краще встановити певний графік?
бо я страшенно не організована))))
Пару вечорів можу подивитись кіно.
Часом йду спати з дитиною.
От думаю: як це все упорядкувати.
бо я страшенно не організована))))
Оксана -1f11• 21 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Должно быть у всех? Я люблю спать. Вот и сплю
О, і я така)
Говорю відверто• 21 сентября 2024
Фотография, путешествия, йога :))
Сколько вашему ребенку? Или ребенок очень мал, или вы и правда не организована.
Бабулька
• 21 сентября 2024
Ответ дляГоворю відверто
Фотография, путешествия, йога :))
7.
дивитись фільм - то хіба вже з дитиною. як і вчити мови з нею не можу, хіба вона в планшеті
Крайня невістка• 21 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
+1, поспать моё любимое занятие
Клептоманка• 21 сентября 2024
В мене 2, 13 і 7 років, + робота, + чоловік мобілізований . Моє хоббі - хоч годину побути на самоті і робити що хочу я, а не те що треба)) в ще виспатися)))
Невгамовна шахиня• 21 сентября 2024
Лишь бы все успеть и выспаться, под кино тоже спала. А потом в 3 года ребенка пошли хобби в виде сельского дома и всего с этим связанного, сад огород , клубника малина, заморозка консервация, переезды на лето туда и тд
Говорю відверто• 21 сентября 2024
Ответ дляБабулька
7.
Ну взрослая уже. Должны уже уметь они в этом возрасте себя развлекать. Хоть планшетами, хоть лего, хоть куклами :))
Козачка• 21 сентября 2024
секс ( муж и любовник),зал.. иногда кино, тревел,
люблю очень вкусно покушать (гастро , есть наша компашка гастро досуга)
какую-нибудь трансформацию влезть
дизайн
какую-нибудь трансформацию влезть
дизайн
Сон і дрімота• 21 сентября 2024
Живу сама с дочкой. Катаюсь на роликах с ней, музыку люблю и танцую по вечерам. Сижу в пьюре и иногда с кем-то хожу покурить кальян😂 на что-то другое просто нет времени.
Пургену мне• 21 сентября 2024
Моє хобі після роботи, залу, дітей, кухні, прогулянок просто пити просеко і слухати музику😄
Весела бджілка• 21 сентября 2024
Танці, кемпи по Україні 2 рази на рік, літературні вечори з українськими письменниками, читаю книги, концерти, останній з Саніною. Працюю, родина, діти, часом вишнівка з дівками чи святкуємо щось (нас на танцях багато - постійно чиєсь ДН).
Тётя Хрюша• 21 сентября 2024
Люблю кіно, особливо серіали. Читаю аматорські художні тексти в інтернеті. Окремо цікавлюся темою трукрайму. Слухаю багато музики, люблю різну і постійно шукаю щось нове. Раніше вишивала під аудіокниги і займалася спортом, але із появою дитини часу і сил на це не вистачає.
Тётя Хрюша• 21 сентября 2024
Ответ дляВесела бджілка
А як можна потрапити на такі літературні вечори?
ЧупакабраЗеБест• 21 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
гыгы, отже надо
ЧупакабраЗеБест• 21 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
В мене будинок.
Вирощую квіти для себе і на продаж
уважамба
ЧупакабраЗеБест• 21 сентября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Просираю час в соц мережах.
ахаха, и я
Посудомойка• 21 сентября 2024
Моё хобби это я) Балую себя, покупаю себе всё что хочу, хожу в салоны, исполняю все свои желания, слежу за тем, чтобы я всегда была лучшей версией себя.
ТаПрямТам• 21 сентября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Якими танцями займаєтесь?
Кинг-Конгша• 21 сентября 2024
Когда маленький был, почему-то пробило на шитье, после работы и обдения с ребенком шила игрушки из фетра, еще декупажем, скрапбукингом увлекалась.
Сейчас уже постраше, хобби - спорт, чтение, курсы прохожу разные, учусь постоянно
Бабулька
• 22 сентября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Клас. А які курси?
Весела бджілка• 23 сентября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Якими танцями займаєтесь?
zhivitantsyuchi, зараз якраз кемп в Мармарісі