Управління психологічного забезпечення ЗСУ продовжує впроваджувати зміни в психологічній підтримці військовослужбовців, серед яких планується залучення цивільних психологів до лав ЗСУ.
Про ключові плани Міноборони на найближчий час розповіла тимчасово виконуюча обов’язки начальника Управління Валентина Оболенцева.
«Ми маємо на меті запровадити якісний психологічний відбір на рівні ТЦК, щоб визначати, де військовий може найкраще проявити себе, і які бригади будуть найбільш підходящими для його служби. Це допоможе ефективно використовувати людський капітал», — зазначила Валентина Оболенцева.
Також планується залучення цивільних психологів до лав ЗСУ.
За словами Валентини Оболенцевої, таких фахівців будуть донавчати для роботи в якості військових психологів, після чого вони зможуть займати офіцерські посади.
«Це важливий крок для забезпечення наших підрозділів кваліфікованою психологічною підтримкою», — додала вона.
Розвиток психологічної підтримки у ЗСУ передбачає поєднання цивільних і військових практик для підвищення морально-психологічної стійкості захисників України.
Ответ дляfrumoasa17
Читайте закон про військову службу. У військовий час військовозобов´язані жінки можуть бути призвані тільки у добровільному порядку.
Пока о призыве речь не идет. Читайте внимательно-привлечение...какое обтекаемое и юридически не точное понятие...привлечение
Karamelka-Ольга• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Возможно. Допишут в приказ МО что психологи теперь относятся к мед специальностям, что отчасти правда, и обяжут стать на ВО например до 1 января 2025 г. Со всеми вытекающими штрафами, обновлениями и т.д.
Может и так быть. Только не все психологи имеют мед.образование.
frumoasa17• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Це найм людей або максимум відрядження з цивільних медичних закладів.
т.е. это набор в ТЦК? Верно?
Karamelka-Ольга• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
т.е. это набор в ТЦК? Верно?
Я так поняла, что это привлечение психологов именно для работы в ТЦК для проведения тестирований с целью определения кого куда направить. Может кто-то по-другому понял 🤔
Karamelka-Ольга• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
залучення цивільних психологів до лав ЗСУ
цитирую дословно!
Вы так переживаете. Вы психолог?
Karamelka-Ольга• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Мне уже поздно переживать. Я медик на учете.
А выезжать за границу можно, если на учёте?
In_evacuation• 22 сентября 2024
Ответ дляKaramelka-Ольга
Там дальше в цитате ’ також долучення до лав зсу’ , через ’також’..