Мотористка• 22 сентября 2024
Який лоток взяти котику? Не дорогий
Вибачте за таке питання )) не розуміюсь взагалі
Хочемо взяти котика 2-4міс з притулку, але перше потрібно купити лоток щоб ходив в туалет, бо ж принесем додому куди йому йти ))
Корм то виберем, а це не знаю, глибокі є і не дуже ))
Дякую 🌺
Само_достаточная• 22 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Теж коробки не любить?
Нет. У нее паничческая атака начинается. Все,что для неё приемлемо,это полупрозрачный шелестящий пакет. Может залезть поиграться. Но она у меня странная.Высоты боится.Выше стула не запрыгивает.Подоконник для неё равен Эвересту. Будет сидеть ,если собака сидит рядом.И то пару минут.
Ответ дляСамо_достаточная
Ой яка смішна ♥️
Я теж здивована, кіт взагалі не любить коробки, краще на подушку жопу викласти😁
Само_достаточная• 22 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Ой яка смішна ♥️
Жопа на подушку,то святе))))
Куда ж без меня• 22 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
В мене з сіткою, без наповнювача. Мені так зручно. Не смердить, бо мию відразу.
І у мене так. Не хочу паритись з тими наповнювачами. Ще й читала, що в них швико різна зараза розводится.
Кіт ходить по гафіку. Вранці, як встаю, воно біжить. І вечером пару разів. Тому , сполоснути з краплею доместосу ніяких проблем .
Куда ж без меня• 22 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Це такі що дешеві? До 100грн, він?
Дивилась на нього )
Так такі. Там бортик не високий. Кошеня не побоїться залізти. Серветочку покласти для початку з запахом його сечі, раз сходить і буде привикати ходити і далі. Тільки спочатку зробіть обмежений простір для нтого, щоб туалет бачив, а не шукав там, куди ще боїться ходити.
Куда ж без меня• 22 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Це такі що дешеві? До 100грн, він?
Дивилась на нього )
Ще з сіткою добре, бо лапки не намочує. Вона на сантиметр посередині підвищена. І ще так зручно відсліджувати сечу. І коли на аналіз треба віднести, то застеляєте нижню частину харчовою плівкою і збираєте в контейнер. Мало , як воно буде. Все ж з вулиці берете.
Най хоч раз• 22 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
а ви шо, слідкуєте за своїм котиком? Чи ваш, як і мій, буде ходити, волати, дертися, кусатися, поки не прибереш?
Ласкове телятко• 22 сентября 2024
Купите с сеткой, не глубокий, Наполнитель древесный, может котику понравится, и у вас будет меньше проблем, наполнитель не будет выгребаться
Тріль підпільний• 22 сентября 2024
Ответ дляМотористка
І підскажіть котика тяжко до лотка вчити? Не всі піддаються? Бачу є прям з вулиці не в волонтерів. Хотілось би спасти, але їм місяць ще, трохи боюсь )
мій теж вуличний, ходив під ванну, поки не вдалося його справи перенести в лоток, він понюхав, і відразу зрозумів куди йому ходити. В зоомагазинах є здається спреї для привчання до лотку
Тріль підпільний• 22 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Там де попісяв чи какав вибираєте тільки? Не все ж лотка висипати? Так не накупитись наповнювача?! ))
то може і не варто брати кота взагалі? а корм? а вакцинація? а захворіє....це все трати...а кастрація ще, до неї треба обстеження робити
Тріль підпільний• 22 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Погуглила що таке закритий лоток. Наша б туди ніколи не пішла. Їй куди зручніше наші туфлі.
теж погуглила....до такого хіба шо змалечку треба привчати...мій дорослий туди фіг зайде)))
Куда ж без меня• 22 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Буде ходити , так, по декілька разів зайде - вийде в туалет, щоб показати , що йому зараз треба.
Може терпіти, поки не сполосну туалет. Така чистюля. Не піде, якщо вже там напісяв.
А коли помию і приберу за ним, то він поряд весь цей час наблюдав цю церемонію важливу. А потім починає ганяти , драти дралку, на мене пригати. Ото йому щастя ☺
ПС. В мене пухнастий, то як треба , сорі, виригнути шерсть, то теж в лоток іде і туди це робить)
Тріль підпільний• 22 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
глазюки какие
мой вчера с такими глазами в ванной лежал..за шторкой)))
Смешные такие эти жопы
Най хоч раз• 22 сентября 2024
коли наше щастя принесли з вулиці, ми поставили йому старий пластмасовий тазик з піском з пісочниці. Пішов самостійно, чим і виришів свою долю
Най хоч раз• 22 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
так, наш теж контролює процес прибирання.
А також вважає за потрібне супроводжувати мене в туалет, а потім заглядати в унітаз
Куда ж без меня• 22 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Те саме 🤣. Поки не буде впевнений, що все зроблено правильно і ретельно не перевірено- спокій не прийде.
Якби вони вміли писати, то точно б все під росписку, настілки поважно він це контролює.
Най хоч раз• 22 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
о, я дуже втішаюся, що коти не вміють говорити. Бо було б що слухати!
Мама Карло• 22 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Він ходить майже завжди в один і той самий час. Я чую
Най хоч раз• 22 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
Покакати зрозуміло, мій теж ходить приблизно в один час. А попісяти?
Ms. Искренность• 22 сентября 2024
Бортик у лотка должен быть такой, чтоб котенок мог без проблем забираться. Габариты лотка должны быть такими, чтобы котенку в нем не было тесно. Сетки в лотке быть не должно. Наполнитель - обязательно, слоем см 8-10. Если котенок попадется такой, который любит копаться и разбрасывать наполнитель, имеет смысл купить лоток с бортиком.
Их недорогих - Природа. Не навороченый, но функции свои выполняет прекрасно.
Ms. Искренность• 22 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Бентонитовый после лужи образует комок. Он и выбрасывается, берется специальной лопаткой. Г.но точно также лопаткой убирается. Весь, конечно, выбрасывать не нужно)
Мама Карло• 22 сентября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ну теж більш-менш в один і той же час. Інколи частіше
Зяблик протестант• 22 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Як вам така киця? )) дивимся на неї, гарнюща ))
Супер!
Ответ дляСамо_достаточная
Не факт. Моя панически боится всех коробок и домиков. Боится закрытого пространства. В транспорте или на улице- только на плече.Воротник.В переноске у кошки истерика начинается
Ну у вас эксклюзив , мне такие коты не встречались )))я себя слабо представляю с 8 кг котом на плече .
Высокие лотки , и закрытые намного аккуратнее и чище , чем низенький лоток
Само_достаточная• 22 сентября 2024
Ответ дляЛЮБА
У меня девочка припевочка 3,5кг.Можно носить.)) 8 кг представляю.В молодости кот был беспородный 8 кг. В сумке носила- руки обрывались. У знакомой кот британец 10 кг- конь,а не кот.Жрет так же)))
Само_достаточная• 22 сентября 2024
Ответ дляМотористка
Красуня маленька!
Ответ дляСамо_достаточная
У меня эльф 8 кг ))) морда ангела, жопка слоника )))