Я супер-пупер• 22 сентября 2024
отправить вещи в польшу.
ВІтаю. Підкажіть перевірених перевізникив щоб валізу в Краков відвезли с Київа. Бу шмотки для студента. На НП заморочка з описом і затаможкой-разтаможкой ((
Області пітьми• 22 сентября 2024
Найдите в телеге группу типа ’украинцы в Кракове’ и там спросите о перевозчиках. Я так своей студентке нашла перевозчика во Францию. Либо гуглите официальных перевозчиков. Краков близко, думаю предложений будет немало.
Я супер-пупер
• 22 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Яка саме заморочка на НП?
Все там просто і без проблем.
А ви передавали що таке кажете ?
я вчора поїхав. НП вскриває валізу зі мною, пишуть опис кожної речі і роблять інвойс, на кожу бу річ ставиться ціна для оподаткування(невідомо як). Якщо загальна вартість більше 44 ойро то оплата податків в польші 23%+ пошлина+ доставка нової пошти, а ще я так думаю й посуги брокера там намалюються. Це повашому просто? Мені всього навсього треба дитині його особисті речі передати.
Туся муся• 22 сентября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
А ви передавали що таке кажете ?
😂😂😂 таке відчуття, що ви самі все це придумали.
Відправляла речі дитині.
Все зайняло хвилин 5.
Але пересилала не в валізі, а в коробці.
Все дійшло без проблем.
Ніякий податок не платила, речі його, вживані, без бірок.
Відправляла речі дитині.
Все зайняло хвилин 5.
Все дійшло без проблем.
месяцкие• 22 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Відправляла речі дитині.
Все зайняло хвилин 5.
Все дійшло без проблем.
Відправляла речі дитині.
Все зайняло хвилин 5.
Все дійшло без проблем.
Підкажіть , Скільки коштувала посилка?
Я супер-пупер
• 22 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Відправляла речі дитині.
Все зайняло хвилин 5.
Все дійшло без проблем.
Відправляла речі дитині.
Все зайняло хвилин 5.
Все дійшло без проблем.
Ну то ваше відчуття вас підводить.
Вчора це було, Київ, перше відділення, потім ще й сам дзвонив на гарячу лінію.
Туся муся• 22 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Підкажіть , Скільки коштувала посилка?
Дорого, майже 2000. Там речей до 10кг і коробка обʼємна.
Туся муся• 22 сентября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну то ваше відчуття вас підводить.
Теж з Києва відправляла, ніхто речі не перебирав, від слова взагалі.
Зроблено у 80-х• 22 сентября 2024
Дивіться скільки автобусів Київ-Краків. Вибираєте, що вам та вашому студенту підходить по часу, підʼїжджаєте до відправлення автобусу та домовляєтеся з водієм. Валізу будьте готові відкрити, щоб показати, що не має заборонений до перевозки речей. Я платила з України в Польщу 600 грн водію за посилку
Я супер-пупер
• 23 сентября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Дуже дякую.
Сьогодні зранку вже був на автовокзалі. Валызу водій не взяв. Сказав трусять на дорохуську сильно поляки ((
дожену і ощасливлю• 11 октября 2024
Ответ дляТуся муся
Зашла в тему ,бо саме сьогодні дочці відправляли теж посилку до 10кг до Польщі .КОЖНУ РІЧ дивилися і оцінювали ( питали скільки коштує).Відправляли одяг ,дещо з продуктів ( цукерки ,шоколад ...).Відправили прилади для манікюру ,оце ще невідомо як пройде .Але ВСЕ дивилися
І це третя посилка (в тому році дві ,так само все ).
Відправляла Новою поштою з Києва.