ніколи такого не було• Изменено 22 сентября 2024
Якщо кіт випав з вікна на припарокану на газоні машину, хто винен?
Кіт з високого другого поверху приземлився на машину, яка стояла під самим будинком на необлаштованій площадці, фактично це газон з травою, просто вже від неодноразового паркувння пошкоджений. Місце дозволяє паркуватись далі, не підїжжаючи під самі вікна.
В водія претензії, що машина пошкоджена котом. Бажає не просто вибачень.
Кота недогледіла, каюсь, відкрила вікно постирчати подихати, але подзвонив тел. важливий дзвінок, побігла стати, де краще ловить вайфай, кіт скористався моментом, буквально 5 хв. В стресі і я, і кіт, і водій.
Як ви бачите правильне вирішення цієї ситуації?
Ласунка• 22 сентября 2024
Ризик випадкового пошкодення майна лежить на власнику, це ЦКУ. На вас же лежить тягар догляду і лікування вашої домашньої тварини.
Люблю кетчуп• 22 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Хозяйка, не поставила сетки-антикошки, чтобы обеспечить своему животному безопасность.
За це буде оштрафована на оплату вета і паштету. Власнику авто прилетіло за паркування на зеленій зоні.
Карма
Зліпок ступні• 22 сентября 2024
Нефиг парковаться под моими окнами. Я бы ничего не компенсировала владельцу машины. Пусть в суд подаёт.
Бамбарбия! Кергуду.• 22 сентября 2024
Послать водія накуй. Як там припаркується ще раз, відразу подзвоніть на 102 і визовіть патруль. Штраф 350 грн йому на лобове наклеють відразу. Я так робила. На газоні засіяла квіти, бо ідіоти кидають недопалки з балконів, і різний мілкий мусор, а я це не хотіла бачити, засіяла квітами високим .Бидло-сусід загнав авто прямо на газон на квіти. З ним я не сперечалась і не казала, бо я знаю, що воно бидло.Я викликала патруль. І ще 2 рази викликала. Поки до цього дятла не дійшло, що треба на парковку авто ставити , а не на газони.
Простоваля• 22 сентября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Даже если никто не упадёт, водитель уже виноват, что паркуется в недозволенном месте.
Там есть знак, запрещающий парковку?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Как раз там ничего не будет,доказательств нет.а в машинах видеорегистраторы
Видеорегистратор не может снять кота падающего на машину.
Lilian-nochka• 22 сентября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Окна побьют - напишет заявление, так что сосать водиле 100%
На кого только напишет?))
Продавчиня кіз• 22 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Я бы предложила хозяину авто действовать в правовом поле: а именно подать в суд на кота
На хозяйку.
Чумачечая Весна• 22 сентября 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Це добре, котика пожаліти, антикішку сітку купити. Водія послати на платну парковку
Зустрітися з ним в суді, компенсувати ремонт і судові збори.
Це із досвіду сусіда. Те, що машина припаркована в неположенному місці не звільняє від відповідальності за її пошкодження.
Я такая - жду трамвая• 22 сентября 2024
Я думаю, що Ви праві і нічого йому не винні. Машину не можна так ставити, але він може Вам зробити веселе життя
Відкушу все що стирчить• 22 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Бедная вы будете,если вот так с соседями засретесь
Ваші вже бідні?) Паркуєтеся, де хочете, кому не подобається, б´єте вікна?
Люблю кетчуп• 22 сентября 2024
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
Та тут навіть не в ризику справа навіть, паркування на зелених зонах заборонене..
Понакуповують прав
ЖонДуан• 22 сентября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
меняйте мужа
мой вам дружеский совет
Не, мой в курсе, что не бессмертный. Я вообще о возможных ситуациях.
Леннон_Жив!• 22 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Потім в новинах: В ході досудового розслідування було проведено процедуру опізнання підозрюваного кота, під час якого потерпілий не зміг чітко відповісти на питання, який саме кіт пошкодив його автомобіль.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 сентября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Как раз наоборот. С котом ничего не станется, а вот машину теперь рихтовать.
Автор должна оплатить.
Не должна.
Машина припаркована в неположенном месте.
Когда так паркуются то принимают ответственность за все риски на свое решение.
Упругая попка• 22 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ну у меня звери с окон не летают,если б вылетели,да,оплатила.я не чмо какое то с подворотни
Чмо водій
миссАрфография• 22 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Та вы вообще богиня, это понятно. Только ваши примитивные пассивно-агрессивные манипуляции мгновенно удешевляют ваши божественные речи.
Natal_ka91• 22 сентября 2024
Авторе, там така велика сума що ви готові псувати відносини з сусідом? Уявіть, що то ваша дитина спричинила шкоду, ви ж будете тоді відшкодовувати наслідки?
...аяприкольная• 22 сентября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
На хозяйку.
Тоже вариант.
Потому что в нашей стране послать человека в суд = послать н@хуй)
Я в дамках• 22 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
На кого только напишет?))
А во дворе камер нет что-ли?
Lilian-nochka• 22 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я паркуюсь у себя во дворе,у нас соседи адекватные,звери не летают
Бабуся Бетман• 22 сентября 2024
Ответ дляЖонДуан
с окон, даже теоретически, ничего не должно летать, даже пыль с ковриков
Упругая попка• 22 сентября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Вина ваша. Водію максимум штраф за неналежне паркування. Ви повністю відповідаєте за дії кота. А то за такою логікою покусані домашніми тваринами люди винні, що проходили поряд.
Люди ходять по дозволених дорогах) авто там не мало бути апріорі
Ответ дляУпругая попка
А ви кожна забаганку сусідів оплачуєте? Ну удачі
Судячи з тону повідомлень, вона рахунки виставляє, а не оплачує) Принаймні у фантазіях
Вся така шо куди там• 22 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Уважаю.
Леннон_Жив!• 22 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
Там есть знак, запрещающий парковку?
Замість знака там газон - читайте пдр.
Lilian-nochka• 22 сентября 2024
Ответ дляУпругая попка
Чмо водій
Чмо человек,который берет зверя и не смотрит за ним
Телефон Рубика• 22 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
Там есть знак, запрещающий парковку?
А там есть запрещающий знак для кота прыгать со 2 этажа на газон ?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Чмо с подворотни паркуется на газоне.