Ніка Найз• 22 сентября 2024

Дівчина продає свої брудні труси

Британська студентка знайшла простий спосіб заробити на навчання, не докладаючи жодних зусиль. Про це пише Daily Mail.
30-річна Мел Браун, яка навчається на факультеті фізики Університету Ньюкаслу і вивчає квантову теорію, почала продавати свої поношені трусики і заробляє на цьому близько 600 фунтів (22,6 тис. грн.) на місяць.

Все почалося після того, як Мел виставила на eBay свої карнавальні маски. Один незнайомець купив її поношені рукавички за 15 фунтів, а потім запропонував продати йому білизну.

"Це надихнуло мене на розвиток свого інтернет-магазину, щоб у мене був пасивний дохід під час навчання", - поділилася студентка.

Браун почала продавати трусики і колготки, які перед цим вона поносила два дні.

"Я гуляю або бігаю, але іноді мені надходять особливі замовлення, - розповіла вона. - Одного разу мене попросили одягти колготки і пострибати в них — це було доволі небезпечно, бо колготки доволі слизькі. А ще був випадок, коли мене попросили в колготках з сандалями наступити на солодощі і свіжі фрукти. Потім мене попросили це все упакувати і відправити замовнику разом з відеороликом. Відео було лише на десять секунд, і я отримала за це 45 фунтів".
автор Ніка Найз • 22 сентября 2024
Physics student, 30, makes £600 a month selling her WORN pants and tights to ´sugar daddies´ - but her family think her woodwork passion funds her studies

автор Ніка Найз • 22 сентября 2024
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9030127...
LoveYouOrNot• 22 сентября 2024
спосіб старий як світ
автор Ніка Найз • 22 сентября 2024
чем грязнее тем дороже
автор Ніка Найз • 22 сентября 2024
Что то не видела на советчице таких обяв
Ksenia2291• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я видела
margaritavoronina1• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я видела,не на советчице)))полно,так что бизнес построить не получится,большая конкуренция😂

автор Ніка Найз • 22 сентября 2024
жаль я то думала на стирке сэкономить!
LoveYouOrNot• 22 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
були років 10 тому, але може не тут а десь на олх